Menu
 
 

Misija neįmanoma: susikrauti daiktus atostogoms

2013 08 12  09:44  |  Įžvalgos

Susikrauti daiktus atostogoms

Autorės nuotraukos.

Rugpjūtis – idealiausias laikas atostogoms. Karštos, tingios dienos, tirpstantys ledai ir šalta kava suteikia dvigubą malonumą, kai žinai, kad rytoj nereikės stumdytis spūstyse, važiuojant į darbą. O visų smagiausia – užrašinėje jau pildomas atostogų planas ir būtiniausių daiktų sąrašas.

Šias vasaros atostogas praleisiu trejopai – automobilyje, Latvijoje ir galiausiai nostalgiškosios Baltijos pajūryje. Kadangi veiksmas ir poilsis truks apie savaitę, dėl riboto bagažo drabužius renkuosi su kone krikščionišku kuklumu!

Pasirodo, ne taip jau ir sunku ramiai prisėsti ir planuoti, nepaisant begalinio noro į kelioninę rankinę įgrūsti net ir „tą suknelę, kuri jau pusmetį laukia savo eilės“.  Gaila, orų visai savaitei tiksliai išsiaiškinti nepavyks, dėl to daiktų sąrašas vadinasi „visko po truputį“, o jame jau įrašyta:

1. Balti arba juodi džinsai;

2. pilki šortai;

3. kelios baltos palaidinės;

4. dvi baltos suknelės.

Kodėl tiek daug baltos ? Natūralu, vilkint baltos spalvos drabužius ne taip karšta, o vėsesnėms dienoms pasirūpinau džinsais, ilgarankovėmis palaidinėmis ir odine striuke. Štai ir visas mano bagažas, su kuriuo tikiuosi išsisukti esant įvairiausiems orams – pavadinkime tai eksperimentu. Beje, batelių, ko gero, pasiimsiu daugiau, nei įprasta – bent tris poras – šaltam ar lietingam, šiltam ir karštam orui, bent taip sau kompensuodama atodūsį dėl paliktų namie spintos lobių.

Susikrauti daiktus atostogoms

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Dekmantel Festival 2020

Birutės Stulgaitės paroda 'Erdvės kontūrai'

Mados infekcija 2020

DNO Records