Menu
 
 

Pharrell: stilingiausias keturiasdešimtmetis

2013 06 11  15:00  |  Aktualijos

Pharrell: stilingiausias keturiasdešimtmetis

Nuotraukos koliaže: tumblr

Pharrell Williams vieniems žinomas iš  kartu su Snoop Dogg atliktos Drop it Like it’s Hot dainos, tuo tarpu kiti jį tik nesenai išgirdo ir vis dar niūniuoja Blurred Lines melodiją, kurią atlikti jis padėjo Robinui Tickle.

Gal mados mėgėjai vyriškį jau žino iš drabužių linijos ,,Billionare Boys Club”? O patys tikriausi dainininko gerbėjai laisvalaikiu namie varto jo knygą „Pharrell: Places and Spaces I’ve Been”?Šį kartą padėkoti jam norėtume už originalų stilių.

Amerikietį dažniausiai pamatysime įlindusį į džinsus, aulinius chukka batus, išsirinkusį ryškiausius marškinius bei pasipuošusį originaliu galvos aksesuaru – panama skrybėle arba full cap’u. Pagrindiniai Pharrell aksesuarai – jo kūną puošiančios tatuiruotės. Vaikinai, ar ir Jūs norėtumėte taip atrodyti, įkopę į penktąją dešimtį?

Pharrell: stilingiausias keturiasdešimtmetis

Pharrell: stilingiausias keturiasdešimtmetis

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Porcelianas

SwO Street

DNO Records