Menu
 
 

Podiumai šaukia: KELNĖS!

2013 01 16  21:35  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Podiumai šaukia: KELNĖS!

Nuotrauka: Darius Gražys / © SwO

Kadangi žiema vis dar nežada trauktis iš kiemo greitu laiku, metas pasižvalgyti naujų idėjų savo spintai. Kol kas oficialiai užpatentuotas asmeninis derinys – megztinis ir kelnės. Pilką megztinį pakeičia melsvas, melsvą – purpurinis, purpurinį – rusvas ir t.t. Šis žaidimas megztiniais, regis, niekada nepabos. Nors keičiant megztinius ir atrodo, kad keičiasi visas tavo įvaizdis, kodėl viso to neapvertus aukštyn kojomis ir megztinių nepakeitus kelnių įvairove? Su kelnėmis gali būti ekstravagantiška, seksuali ar kasdieniška. Viskas priklauso nuo tavo pasirinkimo, o jis šį sezoną yra labai platus. Siūlau pažvelgti į garsiausias rudens/žiemos kolekcijas ir jų siūlomus kelnių variantus.

Spalvų spektras

Šį sezoną dizaineriai pateikė galybę kelnių variantų. Viena didžiausių tendencijų – spalvos. Ant podiumų gyvavo visas spalvų spektras – nuo raudonos, rožinės iki geltonos bei žalios. Miu Miu pateikė klasikinio varianto vienspalvius kostiumus, o štai Diane von Vurstenberg mados namai siūlo kiek laisvesnio stiliaus ryškiai rožines bei geltonas kelnes. Chloe kaip visada laikosi neutralių spalvų, tačiau ir šioje kolekcijoje galima buvo aptikti melsvo atspalvio kelnių.

Spalvų spektras

Spalvų spektras

Disquared, Acne, Prada, Tom Hilf, Jason Wu

DVF

Miu Miu

Geometrija

Langeliams, linijoms, kvadratėliams, rombams ir kitoms geometrinėms figūroms šį sezoną buvo teikiama pirmenybė. Raštų gausa pirmavo Prada bei Miu Miu su Muccia Prada priešakyje (atrodo, jog šį kartą dizainerei buvo sunkoka atskirti dvejus kuruojamus mados namus). Prados kolekcija laikoma viena stipriausių sezono kolekcijų. Regis, kad raštų ir spalvų tikrai niekada nebūna per daug. Ta pačia idėja vadovavosi ir mados namai Kenzo, pateikdami keletą itin ryškių kelnių dizainų. Štai Ralph Lauren parodė kiek kitokią langelių interpretaciją. Jis nesiryžo išleisti itin ryškios moters ant podiumo, tad pasirinko kiek kuklesnius sprendimus. Dizaineris pasitelkė žemės tonus ir smulkius langelius bei dryželius.

Kenzo

Geometrija

Miu Miu

Prada

Ralph Lauren

Tommy Hilfiger

Aquilano Rimondi

Agnė Končiūtė žygiuoja Aquilano Rimondi podiumu. Dariaus Gražio nuotr. /© SwO

Neutralūs tonai

Žinoma, šį sezoną ant podiumų pasirodė ne tik margaspalviai dizainai. Ne tokioms didelėms ekstravagancijos gerbėjoms buvo pateikta visa paletė neutralių vienspalvių kelnių. Tokius saugius variantus tradiciškai renkosi mados namai Chloe, taip pat Diane von Vurstenberg, Vera Wang, Philip Lim ir netgi Dsquared2.

Chloe & DVF

Neutralūs tonai

Vera Wang, Philip Lim, Disquared2

Juodai balta klasika

Turbūt daugumai kelnės asocijuojasi su biuru ir oficialiomis išeigomis. Tai visai nėra klaidinga, juk kelnes, o ne sijonus dauguma moterų renkasi, eidamos į darbą. Jei nedrąsu dėvėti šviesias, spalvotas ar margas kelnes, dizaineriai siūlo ir klasikinių juodų bei pilkų variantų. Įdomų klasikinį juodos ir baltos variantą siūlo Philip Lim, kurio viena kelnių pusė yra balta, o kita – juoda. Šis pasirinkimas neatrodo per daug iššaukiančiai, bet taip pat ir suteikia žaismingumo oficialioje aplinkoje. Štai Balmain bei DKNY siūlo šiek tiek seksualesnio silueto juodas kelnes iki kulkšnių, o Vera Wang sukūrė klasikinį kelnių variantą tikrai ilgakojei medžiotojai, mėgstančiai aukštakulnius.

Balmain,DKNY,Vera Wang

Juodai balta klasika

Philip Lim

Oda

Dar vienas kelnių variantas drąsioms moterims bei merginoms – oda. Toms, kurios nebijo aptempti kojų ir atkreipti dėmesio. Balmain bei Saint Laurent siūlo juodos odos kelnių variantą. Acne ir Tommy Hilfiger ant podiumų pateikė plytinės spalvos odines kelnes, o štai Miu Miu – rudos spalvos verstą odą.

Acne, Balmain, Miu Miu, Saint Laurent, Tommy Hilfiger

Oda

Velvetas

Tai dar viena tendencija ant didžiųjų podiumų. Nors ryškiausia ji buvo Balmain pristatyme, tačiau šio audinio neišvengė ir Ralph Lauren bei Kenzo. Vis dėlto, Balmain barokiškai ,,išmušti“ raštai audinyje atrodė įspūdingiausiai ir tikrai privertė iš naujo apsvarstyti velveto sugrįžimą į spintas.

Balmain

Velvetas

Ralph Lauren

Tommy Hilfiger & Kenzo

Dar daugiau raštų…

Prie viso to, ko dar neišvardinau, lieka tik dar daugiau linijų, gėlių bei ornamentų…Į šį ornamentų žaismą įsiterpia ir pats Karl Lagerfeld su savo Chanel modeliais bei santūrusis Jason Wu.

Balmain

Dar daugiau raštų…

Chanel

Kenzo

Miu Miu

Vera Wang, DKNY, Jason Wu

Nuotraukos: style.com

Po šitokios galybės kelnių peržiūros lieka tik viena – eiti ieškoti sau tinkamų. Gal vis dėlto jau metas pakeisti nusistovėjusį džinsų ir megztinio derinį?

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Vilnius Coffee Festival 2020

What's next Vilnius

Mados infekcija 2020

Riga Fashion Week / Spring/Summer 2020

DNO Records