Menu
 
 

Popiečio seserys pagal Aitken Jolly

2012 02 04  15:39  |  Aktualijos

Afternoon Sisters

Nuotraukos: http://www.thephotographylink.com/archives/

Popiečio seserys („Afternoon sisters“,- angl.) ir kuklus užmiesčio stilius – visa tai įamžinta žurnalo „B“  puslapiuose. Tiesą sakant, net nėra ūpo nepadoriai prabilti apie šias išbalusias ilgakojes iš provincijos. Pastarosios taip mąsliai žvelgia į tolius, kad net darosi sunku suprasti, ką savo žvilgsniais merginos nori pasakyti. Na, bet tikriausiai ne tai yra svarbiausia – dėmesys krypsta būtent į stilių.

Afternoon Sisters

Ar pastebite, jog merginos avi keistas paplūdimio šlepetes? Pastarąsias dažniausiai avi ne moterys, o būtent vyrai. Keista, ar ne?  Nežinia kodėl būtent tokiu keistu akcentu buvo sugalvota paįvairinti šių dviejų „seserų“ stilių.

Afternoon Sisters

Afternoon Sisters

Afternoon Sisters

Privalu nepamiršti ir to, jog fotografijų tema būtent popietė, tačiau apie ją primena tik nuotraukų foną paįvairinantys krėslai, ant kurių atsisėdusios ilsisi seserys. Apie tai, beje, kalba ir jų kiek išsidraikę plaukai, kuriuos puošia segės.

Afternoon Sisters

Afternoon Sisters

Afternoon Sisters

Afternoon Sisters

Popiečio seserys labiau primena popiečio našles – jos abejingos ir šaltos. Šių keistų merginų rankose galima išvysti ir miesto žiurkėmis laikomus balandžius, kurie fotografijoms suteikia dar daugiau niūrumo. Taigi būtent šitaip atrodo keistosios popiečio mergaitės.

Afternoon Sisters

Leidinys: b #5
Editorial: ‘Afternoon Sisters’
Stilius: Sam Ranger
Modeliai: Andie Arthur, Georgia Hilmer
Fotografas: Aitken Jolly


Komentuok:

*Reklama