Menu
 
 

Prancūzų numylėtiniai „Heymoonshaker“ atvyksta į Vilnių

2015 11 17  19:48  |  M.I.C. Naujienos

Prancūzų numylėtiniai „Heymoonshaker“ atvyksta į Vilnių

Nuotraukos: organizatorių.

Jau rytoj lapkričio 18 d., menų fabrike „Loftas“ – neįprastas trečiadienis su „LRT Opus Gyvai“ renginių serija ir sunkiai žodžiais apibrėžiama modernaus bliuzo grupe „Heymoonshaker“, kuri susikūrė Naujojoje Zelandijoje.

Heymoonshaker naujausias kūrinys:

Derina modernų bliuzą ir aukščiausio lygio beatbox’ą

„Heymoonshaker“ yra neeilinė grupė vien dėl to, kad derina du, rodos, sunkiai suderinamus muzikinius skambesius – bliuzą ir beatboxą.

„Kiek save atsimenu lavinu savo balso galimybes ir beatbox’o techniką, o Andy visada grojo bliuzą. Nesistengėme išrasti kažko naujo, tiesiog sudėjome, ką mokame geriausiai. Žmonės sako, kad skamba fantastiškai gerai“, – interviu Lietuvai sakė beatboxeris Dave’as Crowe’as.

Jis, beje, puikiai pažįsta Lietuvoje jau ne kartą koncertavusius ir čia pamėgtus beatboxerius The Petebox ir DubFx: „Jiems išties puikiai sekasi Rytų Europoje“, – pastebi jis.

Be savo unikalaus ir užvedančio skambesio „Heymoonshaker“ yra labai charizmatiškas duetas: „Saugokit dukras“, – juokiasi V. Diavara ir priduria: „Tai vienas iš tų pasirodymų, kurį pamatęs, nori, kad visas pasaulis tai išgirstų gyvai!“

Prancūzų numylėtiniai „Heymoonshaker“ atvyksta į Vilnių

Dueto pradžia Naujoje Zelandijoje

„Manau, esame geriausi draugai, nes tiesiog nėra kito pasirinkimo. Keturis metus nuolat koncertuojame ir keliaujame, kitų draugų tiesiog nebeliko“, – juokiasi per „Skype“ vaizdo interviu davę Andy ir Dave.

2 metai Prancūzijoje

Abu jie yra gimę Didžiojoje Britanijoje, tačiau niekada nebandė kurti muzikinės karjeros savo gimtinėje: „Ten labai specifiška rinka, reikia daug pažinčių arba dar daugiau pinigų, kad gautum bent šiek tiek dėmesio“, – sako Andy.

„Heymoonshaker“ agentai iškart „įtaisė“ Prancūzijoje, kur jie praleido beveik du metus grodami visuose įmanomuose Prancūzijos taškuose. Taip jie šioje šalyje subūrė labai didelį gerbėjų ratą, kuris pradėjo sparčiai augti kitose prancūzakalbėse šalyse bei plačiau: Kanadoje, Belgijoje, Italijoje, Meksikoje ir t.t…. Dabar jie savo „YouTube“ kanale jau turi 20 milijonų vaizdo klipų peržiūrų.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Kristel Saan

18-oji Mariaus Jonučio paroda - Kaimo pasaka