Menu
 
 

Vakarėlis penktadieniui su „Hooked On“ ir prancūzu Jann

2014 02 28  11:53  |  M.I.C. Naujienos

Hooked On

Plakato autorius: Daivaras Kažukauskas

Šiandien Vilniuje klubas „Gluck“ bus nuspalvintas prancūziškomis spalvomis – čia vyks judėjimo „Hooked On“ vakarėlis. Be pagrindinio svečio – Chicago ir Acid house muzikos kūrėjo bei tikrai ne prastesnio didžėjaus – prancūzo Jann, vakarėlyje taip pat pasirodys ilgą laiką Lietuvoje gyvenantis prancūzas Eric Paquet, prancūzišką vardą turintis „Hooked On“ dueto narys Loranas Vaitkus ir jo kolega Hallucin. Tad, jei skaitydami šį įrašą dar ir pietaujate, užkąsdami prancūziška duona, galbūt metas tęsti vakarą „Gluck“ klube prie Baltojo tilto?

Hooked On

Jann. Organizatorių nuotr.

„Jau gerus du mėnesius esam „užsikabinę ant plokštelės“ „The Ghetto Slang“, kurią išleido mūsų bičiulių iš Italijos leidybinė kompanija „Land Of Dance“, – dalinasi Loranas Vaitkus. „Smagu, kad šią leidybinę kompaniją sutiko globoti gigantiškas šokių muzikos platintojas „Clone“. Tai garantavo jų įrašams sėkmę ir populiarumą. Na, o mūsų mėgstamiausios šios leidyklos plokštelės „The Ghetto Slang“ autorius yra Bordo mieste gyvenantis prancūzų prodiuseris ir didžėjus – Jann. Kadangi niekaip nenukeliam patefono adatos nuo šio vinilo, nusprendėm plokštelės autorių atsivežti ir į Vilnių.“

Kadangi pagrindinis svečias atvyksta iš Prancūzijos, „Hooked On“ vyrukai nusprendė vakarėlį nuspalvinti mėlynai, baltai ir raudonai (plačiau apie juos – www.facebook.com/hookedon.lt). Kviestinių diskžokėjų sąraše šįvakar taip pat puikuojasi ir kitas prancūzas – jau ilgą metą Lietuvoje gyvenantis Eric Paquet. Jis, beje, ne tik užsiima DJ veikla, bet ir vadovauja Vilniaus kavinei „Cafe De Paris“ bei organizuoją vasaros festivalį „WTFest“.

Hooked On

Loranas Vaitkus ir Hallucin. Asmeninio archyvo nuotr.

Renginys facebook svetainėje:

http://on.fb.me/1mA3Uxh

 

Daugiau apie JANN:

www.facebook.com/jannhouse

www.youtube.com/watch?v=KVm9drps5eA

www.youtube.com/watch?v=y3j9k4KdAYk


Komentuok:
*Reklama
DNO