Menu
 
 

Pre-fall kolekcija 2014–iesiems pagal „Atto“

2014 03 03  13:00  |  Aktualijos

Resort 2014 Atto

Nuotraukos: style.com

Naujokų leiblas „Atto“ mados pasaulyje dar neskaičiuoja net metų, o jau sugebėjo visus maloniai šokiruoti ir įtikinti, jog įprastas, nemadingas ir visada „kažkaip purvinai bei nudrengtai“ atrodantis golfas gali atrodyti seksualiai. Pasirodo, tam užtenka jį pasiūti iš blizgiais žvyneliais nusėtos medžiagos.

Šįsyk savo pre-fall kolekcijoje „Atto“ duetas mados žiūrovui pateikia netikėtus medžiagų derinius. Kieti odos paviršiai jų kūryboje susiduria su minkštomis krepdešino draperijomis (krepdešinas – Kinijos krepas, labai tankus ir plonas šilko audinys), jau ir taip dideli sportiškos išvaizdos paltai dar labiau išdidinami, dekoruojami praėjusį sezoną jau matytais masyviais diržais. Vyriško kirpimo kelnės derinamos pramaišiui su A silueto sijonais, o visam šiam mados patiekalui pagardinti „Atto“ dar įberia žiupsnį megztų pūkuotukų ir juodai baltą spalvų gamą pašviežina pastelinėmis rusva, žydra ir rožine spalvomis.

Šitaip žaisdami kiek pavojingais deriniais ir apimtimis, „Atto“ išlaiko intrigą, kuri paskatina į užrašinę pasižymėti jų pavadinimą didžiosiomis raidėmis.

Beje, SwO pasirodė įdomu, jog „Atto“ nusprendė savo kolekcijas rodyti dukart per metus ir dar tarp sezonų – kol kas matome jų resort ir pre-fall kolekcijas. Jūsų dėmesiui – ir pirmoji jų kolekcija, 2014 metų resort:


Komentuok:
*Reklama