Menu
 
 

Kas svarbiau – nuostabi spalva ar ilgai laikantis nagų lakas?

2014 03 03  11:45  |  Aktualijos

Colorama Stripped Nudes

Nuotrauka: kosmetista.ru

Maybelline „Colorama Stripped Nudes“ kolekcija savo nagų lakų paletėje žada moterims kelis nuogo kūno spalvos tonus, kurie jau pakankamai ilgai yra tarp populiariausių spalvų, darantis manikiūrą.

Man teko išbandyti du lakus iš šios serijos – tai Nr. 225 ir Nr. 226. Spalvos viena nuo kitos skiriasi tik vos vos, jos tikrai malonios akiai, paties lako struktūra – gera, o ir dengia nago plokštelę jis palyginti gerai. Gražiai ir tolygiai spalvai išgauti reikia dviejų sluoksnių.

Viskas kaip ir būtų gerai, o–bet–tačiau… nagų lakas labai prastai laikosi. Antra diena, ir štai prasideda – lakas byra, skyla, trupa. Tai, beje, yra visos „Colorama“ serijos problema. Spalvos – gražios, pakuotė patogi, o kaina tikrai labai viliojanti. Jei lakas laikytųsi 4–5 dienas, drąsiai vertinčiau 9/10, tačiau turim, ką turim, todėl už itin trumpą gyvavimo laiką duodu šiai priemonei septynis balus.

Ar išbandėte jūs? Ką manote?


Loading ... Loading ...


Komentuok:
 • Monikutė says:

  Išbandžiau (nr.226), gerai ir gražiai dengiasi, ir nebūtinai reikia dviejų sluoksnių, užtenka ir vieno, graži spalva.
  Man laikosi tikrai ilgiau nei dvi dienas, net keista pasidarė perskaičius… Tiesa, aš naudoju ir bespalvį lako pagrindą, nežinau, gal tai turi įtakos… 😉 Kaina taip pat puiki.

 • Ema says:

  Keista girdeti, kad lakas laiko tikj pora dienu…

  As patenkinta Colorama lakais.
  Laiko nuo sekmadienio iki penktadienio.
  Naudoju pagrinda ir virsuti sluoksni.

 • Džiulija says:

  Išbandinėdama nenaudojau nei pagrindo, nei viršutinio sluoksnio, nes domino mane pats lakas be jokių papildomų priemonių. Turbūt dėl to ant mano nagų jisai tiek ilgai neišsilaikė. Bet jeigu panaudojus kelias papildomas priemones, jisai išlieka ilgiau, tai dar tik vienas pliusas šiems nagų lakams.


*Reklama