Menu
 
 

Private Label švenčia trijų metų gimtadienį!

2016 07 20  16:29  |  Aktualijos

Private Label gimtadienis

Nuotraukos: Private Label archyvas

Pernai metais vykusiame gimtadienio šventėje sunkiai tilpo visi norintys todėl šiais metais gimtadienis bus švenčiamas visą dieną. Puiki žinia!

Pagrindinis gimtadienio akcentas – naujo parfumerijos ženklo Lietuvoje Berdoues pristatymas. Daugiau nei šimtmetį gyvuojanti kompanija iš Prancūzijos puikiai žinoma ne tik tėvynėje, be ir už jos ribų. Private Label atsivežė septynių aromatų kolekciją pavadinimu Grand Crus. Juodoji arbata iš Indijos, slyvų žiedai iš Japonijos, kedras iš Libano kalnų… Kiekviename aromate dominuoja po vieną ingredientą iš tam tikros šalies. Šią kolekciją papildo prabangi Grand Cru Millesime linija, kurioje karaliauja taurusis agarmedis.

Private Label gimtadienis

Vakare visų svečių lauks dar daugiau pramogų. Private Label partneris La Naya šokolado manufaktūra pristatys naują šokolado kolekciją Limited Edition. Tą vakarą visas paslaptis apie šokoladą bei jo gamybą atskleis La Naya vyriausiasis technologas.

Sensilis kosmetika iš Ispanijos visas moteris kvies nemokamam makiažui, kurį atliks šios kompanijos profesionali vizažistė. Taip pat visi susirinkę galės dalyvauti loterijoje ir laimėti Sensilis kosmetiką.

Visą diena svečiai bus džiuginami gimtadienio nuolaidomis, Private Label dovanomis bei vaišėmis.

Private Label salono gimtadienis vyks liepos 21 d. 10-21 val. Adresas: Vokiečių g. 9, Vilnius

Private Label gimtadienis


Komentuok:
*Reklama