Menu
 
 

L. Dailidėnienė vasaros kolekciją pristatė Vienos operos teatre

2016 07 20  17:37  |  Aktualijos

L. Dailidėnienė SS 16

Nuotraukos: asmeninis dizainerės archyvas

Vienoje liepos 14 dieną vykusiame „Fashion For Europe“ renginyje savo kūrybą pristatė ir viena ryškiausių Lietuvos dizainerių Laura Dailidėnienė. Ištaigingame ir prabanga tviskančiame Vienos operos teatre vykusiame renginyje buvo pristatyta dešimt ateinančiam pavasario/vasaros sezonui skirtų drabužių ansamblių iš naujausios kūrėjos kolekcijos, kuri Lietuvos publikai jau buvo pristatyta birželio 16-ąją, įspūdingame Vilniaus Neries krantinėje surengtame madų šou.

Fashion For Europe

„Vienos publikai parodžiau savo jau Vilniuje pristatytą  kolekciją, tik dar labiau ištobulintą ir pritaikytą konkursinei  programai, kurioje dalyvavau kaip dalyvė. Kolekciją sudarė 10 modelių. Kad dalyvausiu šiame renginyje jau žinojau šių metų pradžioje, po pernai sėkmingai įvykusio pasirodymo Vienoje, „Eurovizijos“ dainų konkurso atidarymo proga, šiemet organizatoriai vėl mane kvietė dalyvauti  ir atstovauti  Lietuvą“, – pasakojo garsi rūbų dizainerė L. Dailidėnienė.

Fashion For Europe

Fashion For Europe

Mados renginyje „Fashion for Europe 2016“ savo kolekcijas pristatė atstovai iš Danijos, Austrijos, Albanijos, Azerbaidžano ir Vokietijos. Įspūdingo renginio metu Vienos operos teatras buvo paverstas tikru mados podiumu ir įmantriu butiku.

Renginyje dalyvavo žymiausi Austrijos žmonės, o ypač didelio dėmesio susilaukė Vienos miesto operos prima balerina Maria Yakovleva, „Mis Austrija 2016“ Dragana Stankovic, aktorius ir dizaineris Julian Stoeckel, renginių organizatorė Liliana Klein ir daugelis kitų.

Fashion For Europe 2016

Fashion For Europe

Fashion For Europe

Fashion For Europe

Fashion For Europe

Fashion For Europe 2016

Šiais metais Vienos Operos teatre vykusiame „Fashion For Europe“ renginyje kiekvienas dizaineris ne tik turėjo savo „showroom‘ą“, bet ir vyko konkursinė programa kurioje visi dalyviai buvo nominuoti „European Fashion Award“ apdovanojimams. Tarptautinę konkurso žiūri sudarė žymi mados blogerė Linda Tol, dizaineris Thomas Kirchgrabner, žurnalo „InTouch“ redaktorius Daniel Hartnagel, renginių organizatorė Liliana Klein bei kiti.


Komentuok:
*Reklama