Menu
 
 

Ramunės Piekautaitės virtualus butikas

2012 01 01  18:01  |  Įžvalgos

Ramunės Piekautaitės drabužių ir aksesuarų parduotuvė internete jau veikia, taip pat atsinaujino ir pati e. svetainė. Virtualus butikas pasižymi Ramunės Piekautaitės kūrybos braižui būdingu minimalizmu, subtiliu koloritu, funkcionalumu ir patogumu.

Ramunės Piekautaitės virtualus butikas

Nuotraukos: Nuotraukos: Pixstudija

„Jau pirmą dieną sulaukėme lankytojų ir pirkėjų iš Lietuvos, Amerikos, Norvegijos, Šveicarijos, Belgijos, Anglijos ir kitų šalių. Jie džiaugėsi galėdami įsigyti mados namų drabužių neišeidami iš namų. Prekes siunčiame beveik į visas pasaulio šalis ir dažnam pirkėjui galime pasiūlyti nemokamą pristatymą“ – pasakoja mados namų atstovai.

Ramunės Piekautaitės virtualus butikas

„Virtuali parduotuvė – viena iš galimybių skverbtis į tarptautinę rinką,“ – mano dizainerė. Pagrindiniai techniniai ir vizualiniai reikalavimai kuriant internetinę parduotuvę, anot Ramunės Piekautaitės, buvo patogumas ir jaukaus butiko koncepcija. E. svetainėje moterys gali rinktis ne tik iš e. parduotuvėje siūlomų drabužių, galima užsisakyti ir kolekcijose demonstruojamus modelius, taip pat iš anksto užsisakyti e. svetainėje jau pristatytus drabužius iš 2012 m. pavasario vasaros kolekcijos.


Komentuok:
*Reklama