Menu
 
 

Rašytojų sąjungoje – „Red Bull Music Academy“ sesija

2015 02 19  10:51  |  M.I.C. Naujienos

Rašytojų sąjungoje – „Red Bull Music Academy“ sesija

Nuotraukos: organizatorių.

Dvi „viskas įskaičiuota“ savaitės Paryžiuje, didžiausių muzikos pasaulio autoritetų paskaitos ir patarimai, neribotas laikas naujausia technika aprūpintose studijose, pasirodymai madinguose klubuose ir nesuskaičiuojamas kiekis naujų pažinčių bei karjeros galimybių. Kas atsisakytų tokio pasiūlymo? Visa tai prieinama kiekvienam Lietuvos muzikantui, prodiuseriui ir atlikėjui – „Red Bull Music Academy“ jau laukia rudens sesijoje studijuoti norinčių talentų anketų.

Šį penktadienį, vasario 20-ąją, prieš daugiau nei 15 metų prasidėjusią akademijos istoriją Vilniaus centre esančiame Rašytojų sąjungos pastate pasakos buvęs jos studentas, austrų elektroninės muzikos kūrėjas Dorian Concept. Kūrėjas, kurio tikrasis vardas – Oliver Johnson, anketą užpildė ir komisijos dėmesį atkreipė 2008-aisiais, dar tik pradėdamas tarptautinę savo karjerą.  Jau po metų pasirodė debiutinis jo albumas „When Planets Explode“, netruko užsipildyti ir gastrolių kalendorius. Antrojo, daug brandesnio kūrybine ir technine prasmėmis, albumo „Joined Ends“, išleisto kultinėje įrašų kompanijoje „Ninja Tune“, teko palaukti iki 2014 m. rudens.

Naująją savo programą Dorian Concept scenoje atlieka su dviem muzikantais. Visas trio atvyksta ir į Vilnių – po paskaitos rašytojų sąjungoje penktadienis bus pratęstas naktiniame klube „Opium“, kur kartu su Dorian Concept grupe pasirodys ir į „Red Bull Music Academy“ pretenduojantys Lietuvos talentai Napo ir GON.

Kaip pernai metais sesijoje dalyvavęs italų prodiuseris, „Red Bull Music Academy“ techninės dalies kuratorius Marco Passarani teigia, akademija keičia studentų gyvenimą – nuo kontraktų su įrašų kompanijomis iki kvietimų groti visame pasaulyje, nuo bendradarbiavimo su talentais iš viso pasaulio iki naujos technikos ar muzikos atlikimo būdo išmokimo.

Tarp buvusių akademijos studentų – Aloe Blacc, Flying Lotus, Nina Kraviz, Jamie Woon, Mano Le Tough, Axel Boman, Jackmaster, Lunice ir dar per 700 kitų atlikėjų. Įspūdingame dėstytojų sąraše – Benji B, Andrew Weatherall, Bob Moog, Brian Eno, Erykah Badu, Giorgio Moroder ir t.t.

Anketų, prie kurių būtina pridėti ir savo kūrybos pavyzdžių, „Red Bull Music Academy“ laukia iki kovo 4-osios. 60 laimingųjų apie savo sėkmę bus informuoti vidurvasarį, o studijos, padalintos į dvi dviejų savaičių sesijas, prasidės spalio pabaigoje.

„Red Bull Music Academy“ vakaras vasario 20-ąją prasidės 19 val. Kamerinėje Rašytojų sąjungos salėje.

Rašytojų sąjungoje – „Red Bull Music Academy“ sesija

Rašytojų sąjungoje – „Red Bull Music Academy“ sesija

Rašytojų sąjungoje – „Red Bull Music Academy“ sesija


Komentuok:
*Reklama