Menu
 
 

Raudonplaukės ypatingi turo pristatymo svečiai

2016 10 17  22:12  |  M.I.C. Naujienos

ERICA JENNINGS

Nuotraukos: Gertrūda Varnaitė

Ericos Jennings „Raudonplaukės“ turas turės ypatingų svečių. Prie turo atidarymo koncerto „Tamstoje“ prisijungia 4 atlikėjai, kuriuos Erica kūrybiniame kelyje sutiko skirtingais etapais.

4 svečiai iš skirtingų gyvenimo etapų

Su vienu iš koncerto svečių Erica susipažino būdama 16 metų. Tai yra Victoras Diavara, kuris su Erica atliks kelis kūrinius „Tamstoje“ turo pradžios koncerte.

Kitą koncerto svečią E. Jennings sutiko taip pat labai seniai: „Net nepamenu nuo kada esu pažįstama su Algiu, tačiau mūsų humoro jausmas panašus, todėl iškart susidraugavome, ir ilgam“. Algis Ramanauskas taip pat pasirodys ant scenos spalio 28 d.

Erica Jennings

Su savo brangiausiu vyru ji susipažino jau pažinodama tiek Victorą, tiek Algį. Pirmiausia Jurgis ir Erica pamilo vienas kitą, kol galiausiai pradėjo kartu kurti. Kurį laiką aktyviai koncertavęs jųdviejų duetas „The Ball & Chain“ dabar pasirodo tik ypatingomis progomis. Spalio 28 d. – ypatinga proga Ericai.

Naujausia Ericos pažintis, kuri virto į vieno kūrinio duetą – Vidas Bareikis: „Su juo daugiau kalbėtis ir bendrauti pradėjome ne taip ir seniai. Man Vidas patinka kaip kūrėjas: tiek kaip muzikantas, tiek kaip režisierius“, – sako E. Jennings.

Paskutinis viešas koncertas iki pavasario

„Noriu išduoti, kad tai bus vieninteliai mano vieši koncertai iki pat kitų metų pavasario. Taigi, kas nenori laukti balandžio susitinkame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Pradedame spalio 28 d. „Tamstoje“!“, – tokia žinute E. Jennings pasidalino savo socialiniuose tinkluose.


Komentuok:
*Reklama