Menu
 
 

Viešos „Eurovizijos“ repeticijos su Erica Jennings

2016 03 11  14:58  |  M.I.C. Naujienos

Repeticijos su Ericą Jennings

Nuotraukos: Ericos Jennings asmeninis archyvas.

Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje po pusfinalio lyderiaujanti atlikėja Erica Jennings šią savaitę nė neketina atsipalaiduoti ir ruošiasi savo geriausiam pasirodymui. Ji visą laiką skiria ilgoms ir daug jėgų reikalaujančioms repeticijoms, kurios, beje, vyksta viešai.

Masinė Ericos Jennings repeticija prieš finalą:

Repetuoja su visais kartu

Vis daugiau ir daugiau žmonių šią savaitę turi progą pramokti „Leading Me Home“ dainos žodžius ir padainuoti šį „eurovizinį“ kūrinį kartu su atlikėja.

Leading Me Home eurovizijos daina

Viešosiose repeticijose, kurios jau vakar vyko didžiuosiuose Vilniaus ofisuose, verslo centruose, atvirose erdvėse, Erica pasirodė be savo galingų pritariančiųjų vokalų. Jais tapo žiūrovai.

„Ši savaitė man yra ir iššūkis, ir geriausia repeticija. Labai džiaugiuosi, kad vis daugiau žmonių dainuoja šį kūrinį kartu. Iš studijos išėjusi į viešąsias erdves pastebėjau, kad visi labai greitai pagauna dainos ritmą ir žodžius – tai išties labai svarbu. Geras ženklas, kai daina skamba galvoje ir lengvai įsimena“, – savo įspūdžius iš atvirų repeticijų pasakoja Erica.

Pačios Ericos Jennings parašyta daina šią savaitę ne tik daugybę kartų nuskambėjo gyvai, bet apvienijo daug žmonių bei praturtino nelengvas darbo dienas. „Nuostabu, kaip vieningai ir ritmingai visi ploja, pritaria ir netgi juda – lyg tikras gospelo choras“, – toliau prisiminimus iš neeilinių repeticijų beria Erica.

Leading Me Home daina

Tėvynės ilgesys iš klausytojų svetur

Erica Jennings socialiniuose tinkluose pastarosiomis savaitėmis gauna daugybę palaikymo žinučių. Nemažai jų „plaukia“ iš užsienyje gyvenančių lietuvių.

„Nesitikėjau, kad ši daina palies tiek daug emigravusių lietuvių. Savo nuoširdžiose žinutėse, kurias visas skaitau pati, jie prisipažįsta, kad klausydamiesi „Leading Me Home“, taip pat žiūrėdami dainos klipą, prisimena Tėvynę“, – reakcijomis į neeilinę savo dainą džiaugiasi E. Jennings.

Toks lietuvių užsienyje palaikymas, žinoma, labai praverstų, jei Ericos daina keliautų į Stokholmą. Siekdama užsibrėžto tikslo jau šį šeštadienį nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finale Erica Jennings rengiasi parodyti iki šiol patį geriausią savo pasirodymą TV ekranuose.

Viešos „Eurovizijos“ repeticijos su Ericą Jennings

Viešos „Eurovizijos“ repeticijos su Ericą Jennings


Komentuok:
*Reklama
DNO