Menu
 
 

„Red Data Book“ ir làbadienà

2017 04 26  21:48  |  Aktualijos

làbadienà - SwO magazine

Nuotraukos iš làbadienà archyvo

Su naujausia savo pavasario-vasaros kolekcija „Red Data Book“ mados ženklas làbadienà atsisuka į Lietuvos gamtą.

Skaičiai kalba už save. Beveik 50 % visų gyvūnų rūšių iki šio amžiaus vidurio grėsmingai priartės prie išnykimo ribos. 99 % šių rūšių – nyksta dėl žmonių vykdomos veiklos. Sustojome prie raudonos šviesos. Todėl 10 % lėšų už kiekvieną įsigytą „Red Data Book“ kolekcijos produktą làbadienà skirs „Lietuvos Gamtos Fondui“.

Red Data Book - SwO magazine

làbadienà

„làbadienà“ siekia atkreipti dėmesį į nykstančią Lietuvos gamtą ir tuo tikslu bendradarbiauja su Lietuvos Gamtos Fondu. LGF yra Pasaulio gamtos fondo (WWF) partneris Lietuvoje, jo pagrindinė veikla yra retų ir nykstančių rūšių bei jų buveinių išsaugojimas. Surinktos lėšos bus skirtos įvairiems projektams, kuriais bus siekiama informuoti visuomenę apie nykstančias Lietuvos gyvūnų rūšis, bei skatinti ją realiai prisidėti prie šių rūšių išsaugojimo.

làbadienà

Visas savo kolekcijas „làbadienà“ skiria Lietuvos gamtai bei tautosakai, tačiau šįkart atsisakė pagrindinio savo kuriamų drabužių akcento. Su šia kolekcija daugiausia dėmesio jie nori skirti nykstantiems gyvūnams, todėl ankstesnėse kolekcijose dominavusius labàdienà užrašus keičia gyvūnų simboliai ir aprašymai. Taip pat „Red Data Book“ kolekcija tapo spalvingesnė, pridėta žemės bei gamtos spalvų. Filmuoti kolekciją pristatantį filmuką į savo ekspozicijas įsileido Kaune esantis Tado Ivanausko muziejus, o muziką jam sukūrė lietuvių šiuolaikinės elektronikos grupė „Solo Ansamblis“. Kolekcija, kaip ir anksčiau buvusios, pasiūta tik iš kokybiškų natūralių medžiagų bendradarbiaujant su vietiniais gamintojais – visa produkcija pagaminta Lietuvoje.

làbadienà

làbadienà

 

SS17 Red Data Book from labàdienà on Vimeo.


Komentuok:
*Reklama
DNO