Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2017 04 24  13:23  |  Aktualijos

Sniegas kaip ir nutirpo (klasikinis pokštas), tad ruošiame garderobą pagaliau ateinančiam pavasariui. SwO rekomendacijos su 5+ pasiūlymais jau prieš jūsų akis.

Más 924 - SALT Concept

Nuotraukos iš kūrėjų asmeninių archyvų

„Más 924“ x „SALT Concept“ x „FENTY® PUMA® by Rihanna“

Iš tikrųjų tai trys naujienos viename! Visų pirma, nebereikia važiuoti iki „Akropolio“ norint įsigyti gražius sportbačius. Nuo šiol – „SALT Concept“ galime rasti Gedimino prospekte. Visų antra – jei daug kas klaidžiojo po „Más 924“ „Instagram“ ar „Facebook“ puslapius ir vis nesuprasdavo, kaip galima nusipirkti šiuos drabužius, dabar juos kas dieną galima net pačiupinėti toje pačioje „SALT Concept“ parduotuvėje. Ir galiausiai – ilgai laukta „The FENTY® PUMA® by Rihanna“ kolekcija jau šiose vitrinose!

C.C.Capwell

„C.C.Capwell“

Nepaneigsime, išgirdus žodį Vogue netrukus seka mintis apie įsimintinuosius „Egy Boy“ marškinėlius. O kur dar Legendfield ir naujieji Sakyk rožė. O dabar ne tik „Egy Boy“, bet ir „Tegul Bėga“, „bobríq“ ir „DD Workshop“ drabužius ir papuošalus rasite naujame showroome „C.C.Capwell“ Užupyje.

Vėjas Glosniuose - SwO magazine

„Vėjas Gluosniuose“

Tik nedramatizuokite užėję į „Vėjas Gluosniuose“ parduotuvę ir išvydę visą šią stilingą avalynę. Batų teatras Užupyje pristato jums Europos dizainerių kurtus batus.

Pienas ne vienas

„Pienas ne vienas“

Supernostaligški ir superpasteliniai – „Pienas ne vienas“ yra vaikystės svajonė ne tik dėl didelio dribsnių ir pieno gėrimų pasirinkimų, bet ir dėl ant sienos kabančio „Shakira“ plakato. Mamos šalia dabar nėra, kad uždraustų sausus pusryčius valgyti pietums – užsuk!

Simona Samojauskaite Jewellery

„Simona Samojauskaite Jewellery“

Jei į deimantų blizgesį atsakai meh, gali puoštis perlais. Simonos Samojauskaitės aksesuarai su perlais – nerėkiantys, bet pabrėžiantys.

Apklausa:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama
DNO