Menu
 
 

Renginiai gruodžio mėnesį „Raketoje“

2017 12 14  15:39  |  M.I.C. Naujienos

Renginiai gruodžio mėnesį

Nuotraukos – A. Vengalio ©

Antrus metus Klaipėdos miestui gyvybę įkvepiantis socialinis klubas „Raketa“ ir 2018 metais planuoja turiningą klaipėdiečių ir miesto svečių laisvalaikį. Sugrįžtančius ir pirmąkart atvykusius į uostamiestį, „Raketa“ pasitiks renginių lavina.

„Raketa“ ir toliau išlieka ištikima sau. Ir 2018-aisiais čia vyks kokybiškiausi ir geriausi miesto pramoginiai renginiai: vakarėliai, koncertai, sporto varžybų transliacijos, sportiniai užsiėmimai, stand up komedijos pasirodymai, muzikinės viktorinos, pokalbiai ir susitikimai.

„Kaip įprasta, penktadieniais – DJ vakarėliai. Jau šį penktadienį (12.15) čia susitiks du savo žanro meistrai. Tai – legendinis repo didžėjus, G&G Sindikato narys, gavęs ne vieną apdovanojimą – Dj Mamania. Su juo kartu pozityvų reggae stilių palaikys, gal kiek mažiau žinomas, bet neprastesnis plokštelių kolekcionierius Eroott. Jis Lietuvos vardą garsinęs tarptautiniuose muzikos festivaliuose, pats daug metų organizuoja reggae muzikos renginius visoje Lietuvoje“, – šio savaitgalio renginius pristato Andrius Kasperavičius.

Jau pirmąjį gruodžio šeštadienį socialiniame klube „Raketa“ savo solinį albumą pristatys dainininkas, režisierius Vidas Bareikis.

Kitą penktadieni, gruodžio 12-ąją „Raketoje“, dar 2012 metais prasidėjęs kultinis šokių muzikos renginys „Neonkės“.

Renginiai gruodžio mėnesį

„Ultravioleto lempose išryškėjantys piešiniais ant žmonių kūnų ir veidų, panašu, niekada neatsibos. O kur dar gera šokių muzika. Apdovanojimais įvertinta gros Samanta, Andrius Alien bei vakaro kaltininkai The Sneekers“, – renginį pristato Andrius Kasperavičius.

„Kalėdų dieną, pakilę nuo šventinių stalų, galėsite apsikabinti su senais draugais ir paklausyti vietinių didžėjų grojamos muzikos. Jų bus visa galybė, o išskirčiau į gimtą miestą grįžtantį muzikos prodiuserį IJO, jis ruošia specialią elektroninę live muzikos programą.“

Gruodžio 27 dieną sugrįžta „Klaipėda Comedy“ humoro judėjimas. Čia pasirodys talentingi ir drąsūs – Viktoras Balykov ir Airidas Jankus.

Gruodžio 29-ąją „Raktoje“  viena profesionaliausių Lietuvos grupių, grojanti dar nuo 2002-ųjų. Nemažai koncertavę užsienyje ir ten ne kartą apdovanoti, išleidę 4 plokšteles, puikiai visiems atpažįstami bei visada originaliai skambantys – Keymono.

Renginiai gruodžio mėnesį - SwO magazine

„Gruodžio 30-ą, elektroninės šokių muzikos vakarėlis su tikrais senais vilkais. Čia – visada sausakimšą šokių salę pripildantys, Donatello ir Kastis Torrau. Desertas, be abejo, Naujiesiems metams „Raketoje“ – disko mafijos vakarėlis su DJ duetu Flaxen Beats ir ypatingu svečiu – savo legendinių kūrinių atlikti atvyks ir 2018-uosius kartu su mumis pasitiks Egidijus Sipavičius. Bus linksma“, – garantuodamas šypteli klubo „Raketa“ vadovas.


Komentuok:
*Reklama