Menu
 
 

Kalėdos su Jurga – kaip niekada arti

2017 12 07  15:54  |  M.I.C. Naujienos

Dainininkė Jurga kviečia kartu atšvęsti Kalėdas šventiniuose koncertuose trijuose Lietuvos miestuose. Svečiams atlikėja žada ne tik pristatyti naujausio albumo „Not Perfect“ programą, bet ir atlikti  publikos išsiilgtus kūrinius iš pirmųjų savo albumų.

Jurga

Nuotrauka iš Jurgos asmeninio archyvo ©

„Kalėdos – šeimos šventė, o šeima man – ne tik patys artimiausi, bet visada – ir klausantieji mano muzikos, minties broliai ir sesės. Labai džiaugiuosi ir iš jų jausdama poreikį susitikti per šventes – dar nespėjome viešai paskelbti apie Druskininkų koncertą, o į jį jau liko vos keletas bilietų. Per Kalėdas visuomet norisi dovanoti, tad šiais metais paruošiau mielų jaukių muzikinių dovanų. Jos keletui atėjusių į koncertą svečių bus įteiktos asmeniškai ir iš labai arti,“ – intrigavo Jurga, kviesdama į Kalėdinius koncertus Palangos, Gargždų ir Druskininkų gyventojus bei svečius. 

Kalėdos su Jurga

Gruodžio 22 d. 20:00 Palanga, muzikinis klubas „Vandenis“,

Gruodžio 23 d. 19:00 Gargždai, „Lijo“,

Gruodžio 25 d. 21:00 Druskininkai, „SPA VILNIUS“

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Kristel Saan

18-oji Mariaus Jonučio paroda - Kaimo pasaka