Menu
 
 

Rudenį pokyčiai tik į naudą

2013 10 18  10:36  |  Aktualijos

Rudenį aplinkiniai kaip susitarę kartoja: reikia pokyčių. Jei ne gyvenime, tai bent išvaizdoje. Regis, tie visi išvaizdos „kitaip“ mus išgelbėja nuo rudeninio liūdesio, slogos ir svyruojančių nuotaikų. Plaukų stilistė Eva Vilkė ir visažistė Indrė Kazėnaitė nusprendė, kad metas ne tik galvoti apie pokyčius, bet ir juos įgyvendinti. Visą procesą akylai prižiūrėjo SOHO salon galva Arūnas. Tiesa, sklando gandai, kad grožio salono svečius Arūnas kartais nustebina vaišindamas ne kava, o gardžia rūkyta šonine ir šlakeliu tauriojo gėrimo. Štai kaip – viską galima daryti šiek tiek kitaip, ne pagal taisykles, o ir maži pokyčiai tik praskaidrina gyvenimą!

Susipažinkite su keliais Soho sukurtais pokyčiais ir sekite SwO.lt naujienas – jau nuo lapkričio mėnesio net keli SwO skaitytojai galės sudalyvauti šiuose stilinguose eksperimentuose!

„Soho salon“ komanda.

„Soho salon“ komanda.

1. Virsmas

Kartais atrodo, kad tie vėjai galvoje niekada nenustos pūsti, o rimti dalykai ir toliau atrodys sausi ir nuobodūs, bet… Vieną dieną imi ir pagauni save domintis dalykais, kurie atrodė neįmanomi, pradedi geisti to, kas niekada nerūpėjo ir siekti tikslų, kurie, regis, buvo nepasiekiami. Šiuos pokyčius gali įamžinti griežtais kirpčiukais, tamsesnėmis lūpomis ir sunkesniu makiažu, pabrėžiančiu mąslų žvilgsnį. Šiek tiek griežtesnė šukuosena tebūnie mažytė „investicija“ į pasitikėjimą savimi, o ryškios lūpos, anot salono meistrų, klausytojus paskatins gaudyti kiekvieną tavo žodį.

Soho salon

2. Nes visa tai – džiazas

Ar tau patinka šokti? Ar įsijautusi šoki taip, lyg tavęs niekas nematytų? O gal atvirkščiai, judi taip, lyg šokis būtų išlikimo kova? Dabar užmerk akis. Išgirsk džiazą. Lėtai, pirštų galiukais į stalo kraštą pradėk mušti nesuvaldomą ritmą. Jauti? Po truputį kojos pačios pradeda atkartoti pirštus. Netrukus prisijungia pečiai ir klubai. Kas toliau? Kaip suvaldyti tuos improvizacijų šuolius? Štai čia į pagalbą ateina partneris, pasidabinęs žavia „senosios mokyklos“ šukuosena su lyg netyčia užmesta garbana. Belieka įsikibti į rankas ir pasitikėti juo. Žmonės, kurie šoka lindihopą, žino, kaip linksmintis!

Soho salon

3. Pasimatymas, kuris prasidės vėliau

Tiesa ta, kad laikas turi magišką savybę – nors paroje jo nei daugėja, nei mažėja, bet vos tik kur nors vėluoji, tai ir laikas lekia pasiutusiu greičiu. Taip, tavęs laukia puikus vakaras, žavus draugas, gardus maistas ir įdomus pokalbis, bet iki to – dar keli miesto rajonai. Koks pasiteisinimas? Juk sunku buvo apsispręsti prie veidrodžio, tiesa? Suknelė, šukuosena, makiažas, kvepalai, bateliai ir dar milijonas smulkmenų, kurios šiandien tau ypač svarbios. Ar žinai, kad dailios garbanos tau suteikia žavesio ir švelnumo, o ryškios lūpos įspėja jį, kad bučinio gali tekti šiek tiek ir palaukti? Nepamiršk: vėluodama prisimink šypseną, ji išspręs visus nesklandumus.

Soho salon


Komentuok:
*Reklama
DNO