Menu
 
 

Rudeniui – žiedas, du ar net penki…

2013 09 01  12:22  |  Aktualijos

Rudeniui – žiedas, du ar net penki...

Nuotraukos: noctex.tumblr.com, turnyourfacetothesun.tumblr.com, theyallhateus.com, asos.com ir dizainerių archyvų nuotraukos

Skaičiuojant dienas iki naujojo sezono pradžios turbūt ne vienai gimsta ir noras padovanoti sau kažką naujo. Galbūt tai, kas praskaidrins nuotaiką ir kompensuos vasaros pabaigą. Kodėl gi tai negali būti aksesuaras, kuris taps esminiu jūsų rudeninės spintos akcentu? Ne tik pats žiedas atgimė sudėtingesniu, įmantresniu, įvairiausių formų, dydžių bei stilių pavidalu, bet ir jo derinimas tapo kūrybingu žaidimu aplink dešimt moters pirštų. Tai gali būti delikatus, kelių minimalių formų dėliojimas skersai ir išilgai jūsų rankos, arba geležinės rankos užuomina – ryškus akcentas monotoniškam aprangos ansambliui.

Rudeniui – žiedas, du ar net penki...

Rudeniui – žiedas, du ar net penki...

Chanel siūlo tamsiai pilko atspalvio, prabanga tviskančius žiedus, protingai išdėliotus nuo įprastos jų vietos – piršto apačios – iki pačių pirštų galiukų. Lanvin rudenį džiaugiasi užrašu „Cool“, kurį kasteto pagalba gali ištatuiruoti kam nors ant kaktos, o Alexander McQueen kolekcijos perlai virsta pirštinėmis – tai netikėtas lobis ekscentrikams. Nuo Roberto Cavalli iki Christian Dior podiumų – papuošalas apdovanoja rankas išskirtinu dėmesiu.

Rudeniui – žiedas, du ar net penki...

Iš kairės: Chanel, Lanvin. Mados namų archyvų nuotr.

Rudeniui – žiedas, du ar net penki...

Iš kairės: Alexander McQueen, Roberto Cavalli. Mados namų archyvų nuotr.


Komentuok:
*Reklama
DNO