Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 09 02  13:49  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Pirmąją rudens savaitę visad tapatindavau su Naujaisiais metais: nauji pasižadėjimai, nauja klasė ar kursas, nauji nuotykiai. Jei jau verčiame visą gyvenimą aukštyn kojomis, turime tai padaryti iš peties, todėl į savo „naujųjų“ metų sąrašą įtraukdavau ir naujus drabužius bei įvaizdį. Sąrašas paruoštas, belieka gauti Jūsų pritarimą!

Po stiliaus stogu

Under My Roof

https://www.facebook.com/UNDERMYROOF

http://shop.undermyroof.eu/

Dar ilgai negalėsiu užmigti, nepasvajojusi apie lietuvių dizainerių dueto „Under My Roof“ sukurtas apsmukusias, sportines (ir ne tik) kelnes. Be to, „Under My Roof“ Facebook puslapyje pro akis nepraslys ir spalvotos apyrankės bei auskariukai, primenantys saldainius!

Sezoniška apsauga

Kailis

https://www.facebook.com/pages/Kailis/153508351502436

Lietuvių kūrėjai, besislepiantys po slapyvardžiu „Kailis“, visai nėra organizacijos PETA priešai, o greičiau jau stiliaus šalininkai. Dvipusiai lietpalčiai – minimalizmo ir praktiškumo junginys, padėsiantis kovoti su  dargana visą liūčių sezoną!

Gamta ir technologijos

Ala Verb Clothing

https://www.facebook.com/AlaVerb

Šis gamtos ir technologijų susidūrimas kiek netradicinis: mediniai, raižyti „Ala Verb Clothing“ iPhone dėklai – originalus aksesuaras rudeniui. Nepamirškite užmesti akį ir į „Ala Verb Clothing“ kurtus marškinėlius!

Laisvoms minutėms

Serialų maniakė galėtų būti mano pravardė: nors ir kaip darbalaukis ir mirgėtų nuo priminimų apie įvairius darbus, vis vien sugebėčiau atrasti  bent 20 minučių ir pabėgti į nuotaikingą veikėjų pasaulį. Naujas TV serialas stilingu pavadinimu „Orange is the New Black“ („Oranžinė – tai nauja juoda“, red. vert.) – savaitės rekomendacijų sąraše būtinas.

Atgal į suolą

Leizistudio

http://www.etsy.com/shop/Leizistudio?ref=l2-shopheader-name

Mano nuomone, mados ratas pagaliau apsuko garbingąjį ratą ir kuprinės išgyvena renesansą. „Leizistudio“ kuprinės, puoštos odiniais elementais ir žemės spalvomis – tinkamas pasirinkimas rudeniui.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Vilnius Coffee Festival 2020

What's next Vilnius

Mados infekcija 2020

Riga Fashion Week / Spring/Summer 2020

DNO Records