Menu
 
 

Rygos madų savaitė. MAREUNROL‘S SS13

2012 11 09  21:47  |  Vaizdai

Rygos madų savaitė. MAREUNROL‘S SS13

Nuotraukos: Kristaps Kalns ir Martins Cirulis

MARUNROL‘S 2005 metais įkūrė du latviai– Marite Mastina ir Rolands Peterkops. Praėjus vos metams, jie jau buvo įvertinti kaip geriausi dizaineriai ,,Latvijos stiliaus ir mados apdovanojimuose“. Ir, beje, dvejus metus paeiliui. Be to, MAREUNROL‘S – pirmasis latvių prekinis ženklas, įtrauktas į oficialią Paryžiaus madų savaitės programą.

Rygos madų savaitė. MAREUNROL‘S SS13

Jų kolekcija – ,,Epizode 2“ – šiemet buvo finalinė Rygos madų savaitės nata, kitaip nei dauguma kolekcijų, pakeitusi lokaciją ir pristatyta Nacionaliniame Latvijos operos teatre. Įkvėpta vėlyvųjų Sovietmečio metų, pati kolekcija – tarsi užuomina apie spaudimą ir kūrybos suvaržymus, apie tai, jog nuomonę turėti kartais – pavojinga. Nepaisant tuomeninės situacijos, kurios analogus vyresni puikiai prisimena ir Lietuvoje, žmonės puikiai sugebėjo komunikuoti paslėptomis žinutėmis – poezija, literatūra, muzika, menu bei teatru.

Rygos madų savaitė. MAREUNROL‘S SS13

MAREUNROL‘S pristatymą akustinėje salėje, pasipuošęs baltais kostiumais, pradėjo latvių jaunių choras ,,Kamer“. Rygos madų savaitė sutraukė ne tik vietinius, bet ir užsienio atstovus: Yvan RodicFace Hunter, Chic Muse tinklaraštininkę, The Shaded View Of Fashion autorius. Kolekcija pristatyta tamsoje, žaibuojant audros instaliacijai, o po finalinio išėjimo modeliai sustingę liko stovėti ant scenos, kad žiūrovai užliptų, paliestų ir iš arti apžiūrėtų kolekciją.


Komentuok:
*Reklama