Menu
 
 

Rytas pagal Lara Stone

2010 07 12  08:29  |  Aktualijos

Lara Stone šiandien atsikėlė kaip niekad vėlai. Tai jau buvo bene vidurdienis. Juk šiandiena yra viena iš tų saulėtų savaitgalio dienų, kai ji gali iš žadintuvo išimti elementus, o telefone nustatyti „susirinkimo“ aplinką. Šią itin karštą vėlyvą rytą, siekiantį net 33 laipsnius Celsijaus skalėje Lara nuoga vaikščios sode, valgys ledus, nukarpys nužydėjusius gėlių žiedus, gers ledo sklidinus gaiviuosius kokteilius, mąstys apie kaštą romaną Ispanijoje bei tiesiog tinginiaus…

Nuotraukos: fashiongonerogue.com

Tai nuotraukos, kuriose norėtų būti įamžinta kiekviena moteris. Natūraliai graži. Tai atsakymas į vieną svarbiausią klausimą: koks yra svarbiausias elementas, kuris suteikia moteriai pasitikėjimą savimi? Fotografas Horst Diekgerdes perprato moterį. Jis žino, kad paprastume ir slypi tikrasis žavesys. O stilistas taipogi sufleruoja, kad net ir savame kieme galima ir netgi dera atrodyti stilingai.

Lara Stone įkūnija laisvą moters modelį: neįsipareigojusią, žavią, pasitikinčią savimi, šiek tiek kaprizingą bei žaismingą. Sėkmės kiekvienai moteriai siekiant nepriklausomybės!

Modelis: Lara Stone

Žurnalas: AnOther 2007 pavasaris- vasara

Fotografas: Horst Diekgerdes


Komentuok:

*Reklama