Menu
 
 

Sacaï SS 14

2013 10 19  13:37  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Sacaï SS 14

Sacaï nuotraukos.

Štai dar viena Paryžiaus mados savaitėje pasirodžiusi kolekcija, kuri nustebino savo netikėtomis, subtiliomis detalėmis. Dizainerės Chitose Abe 1999 metais įkurtas prekinis ženklas Sacaï pasižymi moteriškumu bei neišsemiamu dizainerės kūrybiškumu. Tad ir ši kolekcija ne išimtis – moteriška ir delikati idėja, matoma per sportinės aprangos prizmę.

Permatomo audinio epizodai suteikia modeliams šiek tiek seksualumo, o laisvas siluetas ir aiškios jo linijos – minimalizmo. Satinas, derinamas su sportiniu audiniu, iš pažiūros sportiškus apdarus paverčia elegantiškais, tačiau ultra moderniais vakaro drabužiais.

Negalime nepastebėti ir dėmesingo kolekcijos pateikimo – modeliai drabužius demonstravo, praeidami podiumu aštuoniukės forma. Argi tai neprimena begalybės ženklo ar net… šiuolaikinės moters reikalavimų amplitudės?..

Sacaï SS 14

Sacaï SS 14

Sacaï SS 14

Sacaï SS 14

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DZHUS

Akimirka, skirta odai. Įkvėpta gamtos ir mokslo. Spianato

DNO Records

MO muziejus