Menu
 
 

Safilo SS 15 kolekcijų pristatymas Kukloje

2015 02 24  22:33  |  Aktualijos

Safilo SS 15 kolekcijų pristatymas Kukloje

Nuotraukos: M. Žičius

Akiniai – vienas iš tų aksesuarų, be kurių saulėtų vasaros dienų paprasčiausiai neįmanoma įsivaizduoti. Tikriausiai suprasite, su kokiu entuziazmu ir nekantrumu laukėme 2015 metų vasaros-pavasario kolekcijų pristatymo KUKLA grožio salone. Ir nenusivylėme! Šiemet tendencijos kvepia spalvotu žavesiu ir vasariškais raštais, o formos varijuoja nuo „katės“ akių iki Džono Lenono hipiškų apskritimų. Beveik kiekvienoje kolekcijoje rasite malonų medaus atspalvį, rausvos ir gelsvos spalvų derinius, gėlėtus raštus. Taigi, trumpai apie tai, ką matėme ir kas labiausiai atkreipė susirinkusiųjų dėmesį.

Marc Jacobs

Marc Jacobs

Su Marc Jacobs grįšime į aštuntąjį  dešimtmetį – stambūs rėmeliai ir nemenka paletė yra gana ryškių spalvų. Kolekciją vienija nuolydžio efektą turintys lęšiai, na, o vienas iš labiausiai akį patraukusių modelių neabejotinai buvo aštuonkampio formos moteriški akiniai. Subtili geometrija suteikia ir seksualumo, ir turėtų puikiai išryškinti veido bruožus.

Vyrams Jacobs sukūrė gana sportišką ir kiek kampuotą kolekciją, kuri nepasižymi tokia spalvų gausa, kaip kad moterų linijoje. Kita vertus, neabejotinai išskiriamas vyriškų akinių bruožas – atsvara tarp jaunatviško aktyvumo ir elegantiško solidumo.

Gucci ir Gucci „Flora“

Gucci ir Gucci „Flora“

„O, Gucci!“ – taip besimatuodama akinius gėlėtais rėmeliais ištarė ne viena pristatymo dalyvė. Ir ne be reikalo taip aikčiojo damos, juk gėlių raštas buvo sukurtas specialiai Monako princesės Greisės garbei. Ikoniški ir prabangūs „Flora“ saulės akiniai ir optiniai rėmeliai yra sukurti naudojant Optyl techniką, kurios dėka delikataus Flora šalikėlio skiautė yra įkomponuojama į akinių rėmelį! Gucci niekada nenuvilia ir sukuria elegantišką, šviesų  ir skoningą įvaizdį.

Stiprioji lytis, kaip ir Marc Jacobs kolekcijoje, akiniais galės pabrėžti savo sportiškumą ir tvirtumą. Įdomu tai, kad akiniai turi infraraudonųjų spindulių lęšius, taip siekiama apsaugoti akis nuo spindulių, o matomumas pasiekia maksimalią kokybę. Vyrauja aviatoriaus stilius, akinių rėmeliai stačiakampio formos.

Jimmy Choo

Jimmy Choo

Neabejotina vakaro sensacija tapo juvelyriniai akiniai nuo saulės „Megan“ ir „Maggie“. Iš tiesų ne kiekviena moteris išdrįstų tokius akinius įtraukti į savo garderobą, tačiau tos, kurios „pasirašo“, turėtų susilaukti tik geriausių komentarų. Jimmy Choo pavasariui ir vasarai siūlo  be galo dekoratyvius, šiuolaikiškus ir rafinuotus akinius nuo saulės. Didelis dėmesys visoje kolekcijoje skiriamas puošybai ir tam tikra prasme barokiškam stiliui, nors negalėtume sakyti, kad bent vienas modelis „perkrautas“ detalėmis. Spalvų paletėje vyrauja sodrūs tonai: bordo, koralas, geltona, juoda, ruda ir žalsvai mėlyna.

Fendi

Fendi

Fendi: kairėje

Užtenka pasakyti, kad įkvėpimo šaltinis šioje kolekcijoje – orchidėja. Akiniai sukuria egzotiškos ir nuotykius mėgstančios moters įvaizdį, tačiau išlaiko gėlės trapumo ir jautrumo šarmą. Itin dideli ir permatomi drugelio formos akiniai taip pat turi vidinę katės formos dalį, kuri, kitaip nei išorė, yra spalvota. Šie akiniai yra nuostabus rankų darbo bei meistriškumo pavyzdys, pabrėžiantis kontrastą tarp švelnių linijų ir aštrių kampų. Ši linija – tai seksualumo ir romantikos deklaracija, kurioje susipina juoda, turkio, bordo ir balta spalvos.

Carrera

Carrera

Pati Carrera yra tvirta ir originali moteris, todėl kolekcijoje nesitikėkite nieko mažiau. „Champion“ akiniai nuo saulės, nukeliantys mus į 1979-uosius metus, nuo pat savo sukūrimo akinių industrijoje pakoregavo ir nustatė naujus standartus. Pristatyti akiniai atspindi šiuolaikinės moters realijas – yra praktiški, bet išlaikę grakščias formas ir linijas. Konstrukcija priglunda prie kaukolės formos ir yra be galo patogi nešioti. Spalviniai tonai subtiliai varijuoja nuo rudos iki bronzos ar net juodos,  o nepamirštamas elementas – ir veidrodiniai lęšiai.

Dior ir Dior Homme

Dior ir Dior Homme

Neapsigaukite manydami, kad Dior ir vėl pasiūlys tik prabangius ir elegantiškus akinius. Taip, tai dalis Dior žavesio ir pelnyto vardo, tačiau ši vasara leis žvilgterėti į futurizmo teikiamas galimybes. „Diortechnologic” akiniai nuo saulės netikėtai pakrypo avangardine linkme, atsirado demonstratyvaus subtilumo apraiškų. Daug metalo, ploni lęšiai ir metalo tonai… Tai – dar nematyta Dior pusė.


Komentuok:
*Reklama