Menu
 
 

Savaitgalis MO muziejuje: mada, pokalbiai ir netikėtos degustacijos

2020 09 11  14:58  |  Aktualijos

Savaitgalis MO muziejuje: mada, pokalbiai ir netikėtos degustacijos

Nuotraukos – renginio organizatorių ©

Šį savaitgalį MO muziejuje po vienu stogu įsikurs tvarios mados, kokybiško maisto ir sveiko gyvenimo būdo atstovai. Atsakingo vartojimo entuziastus suvienijantis „Smart Pop Up“ renginys kvies susipažinti su lietuvių kūrėjais,  dalyvauti prasmingose diskusijose su žinomais veidais bei išbandyti jėgas aštriausių pipirų valgymo varžybose.

Pasak „popup.lt“ komandos, visą savaitgalį Vilniuje vyksiantis renginys – tai platforma atrasti lietuvišką dizainą, mokytis ir turiningai praleisti laisvalaikį.

„Manome, kad atėjo laikas keistis bei atrasti sąmoningo vartojimo atnešamą naudą. Kovoti su klimato krize galime visi kartu, rinkdamiesi tvarią madą, atkreipdami dėmesį į kokybišką maistą ir vietinę produkciją. „Smart Pop Up“ metu, neskubant ir mėgaujantis pozityvia renginio atmosfera galima gyvai susipažinti ir pabendrauti su aktualiausiais lietuviško dizaino atstovais bei paragauti netikėtų kokybiško maisto interpretacijų, tokių kaip aštriausi ledai“, – pasakoja „popup.lt“ renginių iniciatorė Erika Paulė.

Savaitgalis MO muziejuje: mada, pokalbiai ir netikėtos degustacijos

MO muziejaus antrame aukšte visą savaitgalį vyks diskusijų panelės, kurių metu žinomi visuomenės veikėjai ir savo sričių profesionalai kvies renginio svečius kalbėtis apie tvarumą dizaino kontekste, drabužių vertę ir vartojimo įpročius.

„Šį savaitgalį visi atvykstame į MO muziejų mokytis ir diskutuojant atrasti būdus, kaip palaipsniui galime tapti draugiškesni mūsų planetai. Diskusijas šeštadienį pradės tinklaraštininkė Simona Burbaitė, kuri kalbės apie madingais tampančius vartojimo įpročius, o prasmingų pokalbių maratoną sekmadienį užbaigs Jurgis Didžiulis, kviesiantis atrasti tikrąją drabužių vertę“, – teigia E. Paulė.

Savaitgalis MO muziejuje: mada, pokalbiai ir netikėtos degustacijos

Sekmadienį MO muziejaus skulptūrų parke taip pat vyks ir „Chilli Hills Lietuva“ komandos organizuojamos aštriausių pipirų valgymo varžybos, kuriose jėgas išbandyti kviečiami kokybiško iš aštraus maisto gurmanai.

„Smart Pop Up“ vyks rugsėjo 12–13 d., 11–19 val., MO muziejuje, Pylimo g. 17, Vilnius.


Komentuok:
*Reklama
DNO