Menu
 
 

Vilniaus galerijų savaitgalis 2017

2017 08 30  13:30  |  Aktualijos

Vilniaus galerijų savaitgalis 2017 - SwO magazine

Nuotraukos iš organizatorių archyvo ©

Šiais metais dvidešimtmetį švenčianti Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga džiaugiasi jau antrąjį kartą galėdama pakviesti visus į Vilniaus galerijų savaitgalį, kuris vyks rugsėjo 7-10 dienomis Vilniuje ir Lentvaryje.

Jau antrąjį kartą vykstančiame renginyje dalyvaus 26 Vilniaus meno galerijos ir meno erdvės, kurios lankytojus pasitiks su naujų parodų atidarymais, atviromis menininkų studijomis, edukacine programa ir kitais meno renginiais. Vienas pagrindinių renginio tikslų yra ne tik supažindinti visuomenę su įvairiais šiuolaikinio meno procesais bei kūrėjais, bet ir skatinti daugiau sužinoti apie Vilniaus miesto galerijas ir meno erdves. Vilniaus galerijų savaitgalio kultūriniai keliai žymės tokias visiems gerai pažįstamas galerijas kaip „Vartai“, „Šiuolaikinio meno centras“ bei kvies aplankyti ir įvairias nepriklausomas meno erdves, tokias kaip „Sodų 4”, „Autarkia“, „SHCH/ŠC“.

Vilniaus galerijų savaitgalis 2017 - SwO magazine

Taip pat Vilniaus galerijų savaitgalio metu naująjį ekskursijų sezoną po meno galerijas  atidarys „Vilnius Art Walk“. Šiuo renginiu siekiama aktualizuoti idėjų ir meno procesų apykaitą didesnėje auditorijoje, kviečiant ir rečiau besilankančius parodose įsitraukti į pokalbį su menininkais, kuratoriais ir menotyrininkais.

Renginio išskirtinumą lemia ir tai, jog Vilniaus galerijų savaitgalio metu meno renginiai iš sostinės kelsis į Lentvarį siekiant įkontekstinti mažesnius kultūros centrus šiuolaikinio meno procesuose. Rugsėjo 9-10 dienomis Lentvario geležinkelių stoties pastatų komplekse duris atvers dvi šiuolaikinius kūrėjus pristatančios ekspozicijos „Depas”. Išskirtinėse erdvėse menininkai pristatys naujausius savo kūrinius leidžiančius kitaip atsiskleisti istoriniam šios vietos kontekstui, reflektuos vietos naratyvus.  

Vilniaus galerijų savaitgalis 2017 - SwO magazine

Vilniaus galerijų savaitgalis kelionę kvies pradėti rugsėjo 7 d. 17 val. VDA parodų salėje „Titanikas“, kurioje vyks parodos „Gdanskas Vilniuje, Vilnius Gdanske“ atidarymas.

Visas naujienas galite sekti čia: Vilniaus galerijų savaitgalis 


Komentuok:
*Reklama
DNO