Menu
 
 

Eva Lazarus „Lofte“

2018 09 14  15:55  |  M.I.C. Naujienos

Eva Lazarus

Nuotrauka – Eva Lazarus asmeninio archyvo ©

Charizmatiškoji Eva Lazarus („Dub Mafia“ vokalistė) iš Didžiosios Britanijos grįžta į Vilnių. Ilgai lauktas jos pasirodymas menų fabrike „Loftas“ jau šįvakar, rugsėjo 14-ąją.

Galingas balsas, galingi ritmai ir galinga šukuosena – tai ir yra Eva Lazarus. „Lofte“ jau kelis sykius jau viešėjusi dainininkė ir dainų kūrėja Eva  Lazarysištikima savo muzikiniam stiliui: nuo reggae iki hip hop’o, nuo dnb iki jungle, subrandintų gimtajame Bristolyje.

Nors Evos Lazaros muzikiniame turų žemėlapyje didžiausi muzikos festivaliai (Glastonbury, Soundwave, BoomBap, Outlook, BoomTown, etc.), jai visai nesvarbu, kur pasirodyti – ar tai reivo vakarėlis, ar klubas, ar festivalis, ar paprasčiausia valtis – Eva Lazarus visur atiduos 100% savo energijos ir užburiančio vokalo jėgos.

Penktadienį kartu su Eva Lazarus ant scenos lips jos bičiuliai britas „Kid Fiction“ ir Chris Munky iš Naujosios Zelandijos. Taip pat lietuvių „Groove Tribe“ komanda, propoguojanti autentišką gyvą skambesį. Senųjų soundsystemų tradicijose apjungdama gyvą bendravimą su publika, MC pasirodymus, neišleistą ekskliuzyvią muziką ir retas vintažines plokšteles.


Komentuok:
*Reklama
DNO