Menu
 
 

„Shopyte“ pavasaris-vasara 2019

2019 05 23  19:09  |  Aktualijos

„Shopyte“ pavasaris-vasara 2019

Nuotraukos – „Shopyte“ archyvo ©

„Shopyte“ yra mados namai, kuriantys elegantišką, klasikinio stiliaus aprangą moteriai, vertinančiai kokybę bei tvarumą. Dizainerė ir įkūrėja, Dovilė Šopytė, kuria drabužius, suteikiančius pasitikėjimo savimi ir pabrėžiančius moteriškumą. Sukūrus šeimos verslą, puoselėjantį etišką ir tvarią madą, Dovilės mama yra atsakinga už nenuginčijamą kiekvieno sukurto modelio kokybę. Kartu jos siekia papuošti nenuspėjamą ir dinamišką miesto mūzą originaliais ir nepriekaištingais drabužiais.

„Shopyte“ pavasaris-vasara 2019

„Shopyte“ pavasaris-vasara 2019

„Shopyte“ pavasaris-vasara 2019

Shopyte tiki, jog mažiau yra daugiau, tad kiekviena kolekcija pasižymi minimalistiniu dvelksmu. Dovilė nesutinka su pervertinta modernia kultūra mados pasaulyje, kuri yra linkusi vaikytis paskutines mados tendencijas, todėl Shopyte vardu kuria etiškus ir tvarius gaminius. Gaminius, kurių pamatai paremti kokybiškais ir natūraliais audiniais, o dizainai gali būti derinami įvairiausiais būdais, be laiko ir aplinkybių limito. Shopyte sukurti modeliai ne tik remia tvarios mados idėją, bet taip pat buria sąmoningą bendruomenę, kuri perka šiuos gaminius.

Shopyte prisijungė prie pelno nesiekiančios organizacijos „OneTreePlanted“ (liet. Pasodintas Medis), kuri užsiima medžių atsodinimu visame pasaulyje. Šio bendradarbiavimo dėka, kiekvienas parduotas rūbas reikš pasodintą medį.

„Shopyte“ pavasaris-vasara 2019

„Shopyte“ pavasaris-vasara 2019

Ši vasara žymi naujo Shopyte projekto „Dalintis yra gera“ pradžią. Šis projektas suteikia galimybę tęsti bendradarbiavimą sprendžiant miškų nykimo problemas. Kadangi Shopyte palaiko tvarios mados viziją, šiuo būdu norėta paskatinti moteris paversti žemę geresne vieta gyventi. Shopyte projekto „Dalintis yra gera“ dalyvėms suteikia galimybę pasiskolinti suknelę jų pasirinktoms progoms – darbo pokalbiui, susitikimui, ar artėjančioms atostogoms. Kiekviena paskolinta suknelė taip pat reikš vieną pasodintą medį.


Komentuok:
*Reklama