Menu
 
 

Giorgio Armani: pavasaris – vasara 2017

2016 07 11  06:55  |  Aktualijos

Giorgio Armani Menswear SS17

Nuotraukos: Giorgio Armani mados namų archyvas

Stiprus ir lengvai atpažįstamas, Armani stiliaus kodas ir toliau evoliucionuoja, sujungdamas Šiaurę ir Pietus, egzotiką ir urbanizmą, o tuo pačiu atranda naujus būdus kaip perteikti šią multikultūrišką emociją.

Naujausia vyrų kolekcija – tarsi sintezė, kuri gimsta iš savęs pažinimo, bet tuo pačiu bando surasti harmoniją tarp naujų formų ir kalbų, pabrėžti tiesumą ir griežtumą. Giorgio Armani vyro dvasia yra amžinų pokyčių ieškotoja, net jeigu ir išlaiko savo savastį bet kokiomis aplinkybėmis. Ši vidinė bei stiliaus kelionė prasideda nuo audinio – tikriausios ir konkrečiausios substancijos šiame paviršutiniškame pasaulyje.

Giorgio Armani Menswear

Kūrinių paviršius šioje kolekcijoje buvo apdirbtas taip, kad atrodytų dėvėtas ir tarsi tyčia sugadintas. Tokia technika atvėrė Armani vyrui kelią į galimybę interpretuoti svetimų kultūrų grožio suvokimą. Raštai ir audinio dizainas supynė modernius geometrinius motyvus su dekoratyviais grafiniais elementais bei švelniu Karibų regiono jūros atspalviu. Kolekcijos ašis – tai natūralios tekstūros, pagamintos iš aukščiausios rūšies pluošto lino bei medvilnės. Pluoštas apdirbtas taip, kad būtų kuo plonesnis ir švelnesnis. Visoje kolekcijoje matomas ir šilkas, kuris atspindi Armani vyro pasitikėjimą savimi, grynumą, vidinę eleganciją ir energiją.

Giorgio Armani Menswear SS17

Lengvas, šiek tiek dekonstruotas siluetas – tai kruopštaus dizaino rezultatas, kuriuo buvo siekiama iš naujo perdėlioti, transformuoti formas ir sukurti švarų, natūralų įvaizdį. Ryškias formas papildo mezginiai ir lengvi megzti raštai, o oda, plonytė ir plazdanti, atrodo tarsi perregimas audinys.

Spalvų paletė labai romantiška – regis, raudoni Pompėjos akcentai atsispindi nuo neutralių, vyriškų pilkų, saulės nubalintų mėlynų ir natūraliai šiltų tonų, balansuojančių nuo smėlio rusvos iki pilkšvos.

Giorgio Armani Menswear SS17


Komentuok:
*Reklama