Menu
 
 

„Siela“ pirmą kartą surengs koncertus su styginiu kvartetu

2024 05 16  14:39  |  M.I.C. Naujienos

„Siela“ pirmą kartą surengs koncertus su styginiu kvartetu

Nuotrauka – Adomo Zalenso ©

 

Garsiausia Lietuvos gotikinio roko grupė „Siela“ birželio pradžioje sugrįžta su ypatingais koncertais. Kitais metais 35-etį minėsianti kultinė grupė pirmą kartą pasirodys kartu su styginiu kvartetu „4Strings“ ir dviejuose išskirtiniuose koncertuose pristatys kitaip skambančius kūrinius iš visos karjeros.

Koncertai „Sielos stygos“ įvyks birželio 6 dieną Vilniuje „Vasaros terasoje“ ir birželio 13 dieną Kaune „Oldman Kaunas“. Artėjančiuose pasirodymuose grupė kartu su klausytojais taip pat paminės ir „Sielos“ lyderio Aurelijaus Sirgedo gimtadienį.

 

Siela | Ilguma. Platuma

 

Birželio pasirodymams „Sielos stygos“ grupė atrinko gerbėjų mėgstamus ir dažnai prašomus atlikti, bet koncertuose rečiau grojamus kūrinius. Vilniuje ir Kaune su styginiais suskambės grupės himnas „Vėjas. Žvaigždė“, albumo „Už regėjimo lauko“ kūriniai, klausytojų išsiilgta daina „Ji svajoja“.

Šiuose koncertuose pirmą kartą nuo maždaug 1994 metų „Siela“ atliks baladę „Violėja“, „Kryžium“, „Gėlės užsimerkia“, „Euforija“, „Krištolu skamba“ ir kitus žinomus grupės kūrinius, kurie pirmą kartą atsiskleis gyvai su kartu grosiančiu styginių kvartetu „4Strings“.

Savaitgalį, gegužės 12 dieną, Rotušės aikštėje, Vilniuje, grupė taip pat surengė pasirodymą koncerte „Laisvė išsaugotai pilietybei“, tačiau artėjantys koncertai po atviru dangumi birželio 6 dieną Vilniuje ir birželio 13 dieną Kaune bus vieni ypatingiausių ir svarbiausių „Sielos“ koncertų per karjerą.

Grupė neseniai vinilo plokštelėmis perleido kultinius albumus „Sielininkai“ ir „Juodo opiumo žemė“. Koncertuose bus galimi įsigyti šias plokšteles ir kitos naujos grupės atributikos. Taip pat muzikantai skaitmenina ir ruošia perleidimui kitus „Sielos“ įrašus bei, artėjant grupės gimtadieniui, ruošiasi visiškai naujo albumo išleidimui.

 

Siela | 1000 Sudužusių širdžių


Komentuok:
*Reklama