Menu
 
 

Pirmą kartą Lietuvoje – „KNOWER“

2016 11 15  11:56  |  M.I.C. Naujienos

KNOWER - SwO magazine

Nuotraukos: KNOWER asmeninis archyvas.

Vilniaus gyvos muzikos klube „Tamsta“ pasirodys viena įdomiausių šiuolaikinių amerikiečių grupių – „KNOWER“. Savo koncertinio turo po JAV ir Europą metu grupė pirmą kartą atvyks į Lietuvą.

„KNOWER“ yra grupė, kurią sunku apibūdinti. Tai provokuojantis, energingas ir visiškai išskirtinis duetas, susidedantis iš muzikos išsišokėlių Louis Cole ir Genevieve Artadi. Jų pasaulyje nėra jokių ribų:  grupės muzikos paletėje galima išgirsti dubstep ritmų, jazz harmonijos ir pop vokalų, kurių visuma skleidžia inovatyvų bei savitą atmosferą turintį skambesį.

KNOWER - SwO magazine

Ši nepriklausoma elektroninės muzikos grupė iš Los Andželo 2010 metais išgarsėjo kaip „Youtube“ sensacija, savo kanale talpinanti tokių atlikėjų, kaip  Michael Jackson ir Daft Punk aranžuotes. Tiesa, „KNOWER“ šias dainas atlikdavo visiškai kitaip: profesionaliai derindami gyvus instrumentus ir elektroninius garsus, jie išmoko  įaudrinti ne tik klausą, bet provokuoti ir vaizduotę.

Garsas ir vaizdas – neatsiejami „KNOWER“ kūrybos elementai. Iššaukiantys bei pašėlę grupės vaizdo klipai atsispindi gyvo garso koncertuose, kuriuose atlikėjai stebina video projekcijomis, šviesų šou ir nepamirštama muzika. Louis ir Genevieve turi savybę tuos pačius kūrinius kiekvieną kartą atlikti kitaip, sukuriant skirtingus potyrius.

KNOWER

„KNOWER“ koncertai – tai muzikiniai įvykiai, kuriuose klausytojus paliečia įvairūs ritmai ir itin kokybiškos natos. Jų muzika drebina sienas, jų energija priverčia linguoti į taktą, o užsidegimas – nepalieka abejingų. Tai profesionalūs muzikantai, kurie mėgsta išlipti iš rėmų ir sukurti kažką dar negirdėto, tačiau labai žavinčio.

Per šešis kūrybos metus savo diskografijoje sukaupę keturis albumus Louis ir Genevieve „Tamstos“ scenoje pristatys dar šiemet išleistą albumą „Life“. Tai unikalaus vokalo, elektroninių skambesių ir daugiasluoksnių vizualizacijų tęsinys, aiškiai transliuojantis publikos taip pamėgtą, su niekuo nesupainiojamą amerikiečių kūrybos braižą.

Pasiruoškite labiausiai pašėlusiai nakčiai, nes jau lapkričio 25 d. , 21:30 val., Klubo „Tamsta“ scena bus atiduota „KNOWER” garsinėms, sintetinėms bei vaizdinėms provokacijoms.

Grupės daina „Hanging On”:


Komentuok:
*Reklama
DNO