Menu
 
 

Pirmą kartą Lietuvoje – Prince mūzos

2016 11 07  21:58  |  M.I.C. Naujienos

KING - SwO magazine

Nuotraukos: SHARON ESQUIVEL ir asmeninis KING archyvas.

Lapkričio 16 d. gyvos muzikos klube „Tamsta“ savo pirmąjį koncertą Lietuvoje surengs svajonių trijulė iš Los Andželo – grupė „KING“. Harmonija, švelnios emocijos ir profesionalumas – tai žodžiai, geriausiai apibūdinantys šias R&B muzikos meistres.

Grupė „KING“ – dvynės Paris ir Amber Strother bei jų muzikinė sesuo Anita Bias. JAV gyvenančios ir kuriančios merginos į didžiąją sceną įsiveržė 2011 metais, išleisdamos pirmąjį EP albumą „The Story“. Savo balsais bei užburiančiomis melodijomis jos greitai užkariavo klausytojų širdis.

KING - SwO magazine

Originalus amerikiečių grupės pavadinimas „KING“ turi itin įdomią kilmės versiją. „Savo grupę pavadinome „KING“, kadangi muzikos versle sukasi daugybė artistų, kurie, atsižvelgdami į kitų nuomones, praranda savo viziją ir unikalumą. Mes nuo pat pradžių norėjome pačios valdyti savo muzikinę karalystę“, – teigia egzotiškoji trijulė. Grupės narės savarankiškai kuria ir prodiusuoja savo muziką, tad „KING“ – trys nepriklausomos moterys, skleidžiančios išskirtinę, romantišką ir pozityvią R&B dvasią.

Per penkerius kūrybos metus „KING“ muzikinė istorija pasklido plačiai – jų gerbėjų sąrašas nusidriekė nuo JAV iki Japonijos. Kolektyvu žavisi tokios muzikos garsenybės, kaip Stevie Wonder, Gilles Peterson, Erykah Badu, Solange, Nile Rodgers, Sam Sparro, Janelle Monae, Questlove bei daugelis kitų.

KING

Ne kiekviena grupė gali pasigirti savo pirmuoju gyvo garso pasirodymu prieš 17 000 žmonių minią. „KING“ gali, o už tai yra dėkingos muzikos legendai Prince, kuris buvo bene didžiausias merginų gerbėjas ir mentorius. Atradęs grupės muziką „Youtube“ kanale, jis liko taip sužavėtas, kad susisiekė su merginomis ir pasiūlė savo visapusę pagalbą. Nuo tada Prince tapo „KING“ mentoriumi, patarėju ir finansiniu rėmėju, o jaunosios karalienės – scenos princo mūzomis.

Neužmirštami balso tembrai bei unikalus, itin švelnus muzikinis stilius lėmė pasaulinį „KING“ pripažinimą. Grupę aprašė populiariausias pasaulio muzikos leidinys „Billboard“, žurnalai „The Guardian“, „Glamour“, o apdovanojo – didžiausi pasaulio muzikos grandai „GRAMMY“. Klausytojus visame pasaulyje žavinčios atlikėjos sostinėje pristatys savo albumą „We Are KING“.


Komentuok:
*Reklama
DNO