Menu
 
 

Rasa BB kremas ir rytai be nuodėmės

2013 09 26  09:58  |  Aktualijos

Rasa BB kremas

Paradis market relations nuotr.

Vėlyvi pusryčiai su gardžia kava ir saldumynais antradienio rytą skamba kaip lepinimasis bei nedidelė nuodėmė. O jeigu šį scenarijų papildo pokalbis apie dieninio makiažo tendencijas ir kosmetikos priemones, tai tampa legaliu malonumu.

Kosmetikos gamintoja BIOK pristatė savo naują „Rasa BB“ kremą, kurio sukurta formulė savo valandos laukė penkerius metus. Prekės ženklo vadovė juokaudama sakė, kad BIOK nespėjo pirmoji rinkai pristatyti šio tipo kremo, bet yra įsitikinusi, jog jis – geriausias. Lietuviškos kosmetikos gamintojai pasistengė, sudedamosios dalys kruopščiai atrinktos, atspalviai puikiai tinka lietuvių odos spalvai, o kremo sudėtis subalansuota taip, kad būtų išlaikytos tinkamos odos drėkinimo ir maitinimo proporcijos.

Nors dekoratyvinės kosmetikos efektų čia neišgausime, bet kaip dieninis kremas, kuriant „nuogą“ makiažą (angl. nude), „Rasa BB“ puikiai tiks. Visažistė Karolina Taraškevič priminė, kad paprastam dieniniam makiažui sukurti, jau naudojant BB kremą, papildomai reikia vos kelių priemonių: skaistalų, bronzanto ir, žinoma, akių tušo. Prie tokio lengvo makiažo šį sezoną turėtume derinti matines lūpas, o norinčios ryškesnio vaizdo gali drąsiai akis ryškinti kontūrais. K. Taraškevič įsitikinusi, kad lemiamas vaidmuo kokybiškame makiaže tenka puikiai paruoštai ir užmaskuotai veido odai. Šiam procesui turėtume skirti ypatingą dėmesį ir didžiąją dalį laiko. Tokiai nuomonei pritarė ir fotografas Gediminas Žilinskas: „Tinkamai paruošta oda nuotraukose įgauna tūrio ir reikiamo blizgesio.” Ir, žinoma, palengvina fotografo darbą!

Rasa BB kremas

Turbūt aktualiausias dalykas, kamuojantis, išbandant naujus produktus – kaip išsirinkti tinkamą atspalvį? „Rasa BB“ kremai yra dviejų spalvų – šviesios ir vidutinio tamsumo. Norinčios paslėpti veido raudonį turėtų rinktis tamsesnio atspalvio kremą, o norinčios itin lengvo, vos pastebimo maskavimo – šviesesnį.

Akimirkos iš grožio pusryčių (Paradism market relations nuotraukos):

Specialiai pristatymui sukurti Karolinos Taraškevič makiažai (Gedimino Žilinsko nuotraukos):


Komentuok:
*Reklama
DNO