Menu
 
 

Simona Brazdžionytė – glamūras ir geometrija

2018 04 25  19:36  |  Aktualijos

Simona Brazdžionytė

Nuotraukos – Audrius Dzimidavičius ©

Išskirtinių aksesuarų kūrėja Simona Brazdžionytė savo kūrybos gerbėjoms turi puikią žinią – ji pristato jubiliejinę, jau dvidešimtąją, dviejų dalių papuošalų kolekciją, skirtą šių metų pavasariui ir vasarai.

Simona turi aiškų savo braižą, o jos kuriami masyvūs ir spalvingi aksesuarai išties traukia akį. Tačiau kas kartą jie vis kitokie. Simona pasakoja, jog sukurti šią kolekciją, ją įkvėpė atostogos Romoje. Didelį įspūdį kūrėjai paliko amžinosios sostinės siauros gatvelės, besišypsantys ir vietoje nenustygstantys žmonės, gamta ir saulėje besiskleidžiančios spalvos. Kurdama dvidešimtąją papuošalų kolekciją, S. Brazdžionytė supynė glamūriško ir geometriško dizaino vijas, tad rezultatas išties neeilinis, o savo mylimiausią aksesuarą išsirinks net pačios išrankiausios damos.

Simona Brazdžionytė - SwO magazine

Simona Brazdžionytė - SwO magazine

Pirmoji kolekcijos dalis alsuoja prabanga bei mistika – joje vyrauja puošnios detalės ir karališkos violetinės spalvos gamos. Šios kolekcijos dalies papuošalai yra sukurti iš Swarovski kristalų, aukso ir sidabro spalvos metalo bei natūralios odos.

Glamūriškoji papuošalų kolekcijos dalis patiks fatališkoms bei drąsioms moterims, kurios trokšta tapti vakarėlio divomis, sužibėti ypatingoje šventėje ar ruošiasi vestuvėms, o galbūt tiesiog nori pabėgti nuo kasdienybės ir švęsti gyvenimą kiekvieną dieną.

Simona Brazdžionytė - SwO magazine

Simona Brazdžionytė - SwO magazine

Prabanga švytinčios Simonos Brazdžionytės papuošalų kolekcijos dalies grožį atskleidė fotografas Audrius Dzimidavičius, o fotosesijos sprendimai ir jų įgyvendinimas buvo kruopščiai apgalvoti iki smulkmenų. Papuošalus Audrius fotografavo neįprastu būdu – nardino juos po vandeniu, tad aksesuarai įgavo ypatingo ir neišdildomo įspūdžio šarmo.

Antroji šių metų pavasariui/vasarai skirtos kolekcijos dalis itin patiks drąsioms, veržlioms gatvės stileivoms, kurios dievina eksperimentus ir nenori paskęsti pilkoje minioje. Šioje dalyje dominuoja geometrija, plastikas, įvairių spalvų metalai, lengvumas bei ryškios ir pastelinės spalvos.

Simona Brazdžionytė - SwO magazine

Nuotraukos – Gabija Monika Vainiūtė ©

Šiandien gatvės mada net garsiausių mados namų kolekcijose užima vis svarbesnę dalį, o pagrindine mados taisykle tampa mintis, jog jokios taisyklės nebeegzistuoja – net raudonu kilimu vis dažniau žengia sportiniais bateliais bei lengvų geometrinių formų akcentais pasipuošusios moterys. Taigi, Simona kartu su antrosios papuošalų kolekcijos dalies fotografe Gabija Monika Vainiūte populiarųjį street style ir jį atspindinčius modernius papuošalus nutarė atskleisti būtent taip, kaip tai daro garsiausios šių dienų fashionistos bei visus įvaizdžius nufotografavo telefonu. Valiūkišką fotosesijos stilių kūrė vizažo meistrė Jolanta Poškaitė kartu su stiliste Elina Ašmontaite ir modeliu Evelina Avižinyte. 

Simona Brazdžionytė

Simona Brazdžionytė – SwO magazine

Simona pasakoja, jog tokia mintis kilo atsižvelgus į šių dienų aktualijas, kuomet „Instagram“ bei kitos socialinės medijos tapo daugelio moterų ir merginų įvaizdžio įkvėpimų galerijomis, kur jos idėjų semiasi iš paprastų žmonių stiliaus gatvėse ir renginiuose. Vis dažniau stileivų įkvėpimo šaltiniu tampa ne garsiausių dizainerių podiumai, o mados bei stiliaus blogeriai, kurie drabužių derinius fotografuoja būtent telefonu ir savo kasdienėmis akimirkomis iškart dalijasi su sekėjais.


Komentuok:
*Reklama
DNO