Menu
 
 

Rygoje – mokymai su Holivudo kino industrijos profesionalu Dovu Simensu

2018 04 26  17:45  |  Aktualijos

Holivudo kino mokykla - SwO magazine

Nuotraukos – filmschool.lv ©

Birželio mėnesio pradžioje Rygoje vyks intensyvūs trijų dienų „Holivudo kino mokyklos“ mokymai. Kino industrijos atstovams skirtuose mokymuose savo žiniomis dalinsis kino profesionalas, kino edukacijos lektorius Dovas Simensas. Per trisdešimt savo karjeros metų Dovas Simensas yra padėjęs daugiau nei tūkstančiui talentingų kino kūrėjų, tarp jų –  režisieriams Quentinui Tarantino, Christopheriui Nolanui, Guy Ritchie, aktoriams Willui Smithui, George‘ui Clooney ir daugeliui kitų. Režisieriai G. Ritchie ir Q. Tarantino šiuos mokymus baigė kaip tik prieš pradėdami kurti juos išgarsinusius pirmuosius ilgametražius filmus.

Pirmosiomis mokymų dienomis bus gilinamasi į kino kūrimą iš techninės pusės. Dovas Simensas pristatys metodus kaip efektyviai pasiruošti filmavimams, planuoti biudžetą ir parengti filmo platinimo strategiją. Trečiąją dieną savo patirtimi ir sėkmės istorijomis dalinsis Baltijos šalių kino kūrėjai ir industrijos profesionalai. Mokymų dalyviams jie patars kaip savo įgytas žinias pritaikyti vietos rinkai, taip pat diskutuos apie regiono kino industrijos subtilybes ir iššūkius. Tarp atvykstančių svečių bus kino prodiuserė Aija Bērziņa (filmai „Rojus 89“, „Aš esu čia“, „Su puta ant lūpų“), Sergejs Timoņins (filmo „Kriminalinių profesionalų fondas“ komunikacijos vadovas), prodiuseris Kristians Alhimionoks (filmai „Svetainė“, „Nameji žiedas“, „Sukčiai“) ir prodiuseris Žilvinas Naujokas (filmai „Tadas Blinda. Pradžia“, „Viena naktis“, „Kaip pavogti žmoną“).

Lektorius Dov Simens

Daugiau nei trisdešimt metų Dovas Simensas veda mokymus dar tik pradedantiems žengti pirmuosius žingsnius profesionaliame kino pasaulyje ir jau patyrusiems kino industrijos atstovams. Su šiais mokymais Simensas jau lankėsi 34-iose pasaulio šalyse. Mokymuose yra dalyvavęs ir Berlyno kino festivalio direktorius Dieteris Kosslickas, vėliau pats pasikvietęs Simensą pravesti mokymus Berlyne. Prestižinis „Raindance“ kino centras, kuris jau 25-erius metus prisidedan prie Didžiosios Britanijos kino industrijos vystymosi organizuodami kino festivalius, seminarus, nepriklausomus britų kino apdovanojimus, savo darbą pradėjo būtent po Dovo Simenso mokymų. Baltijos šalyse šie mokymai vyks pirmą kartą.

„Holivudo kino mokyklos“ mokymai vyks birželio 2 – 4 dienomis Rygoje. Renginys vyks anglų kalba.


Komentuok:
*Reklama
DNO