Menu
 
 

„Šlapia druska“ – britų muzikos klipas, filmuotas Vilniuje

2013 12 01  18:32  |  Aktualijos

Psapp

Asm. archyvo nuotr.

Tai, kad Lietuvoje kuriami užsienio filmai ir serialai, jau nieko nebestebina. Taip pat čia filmuojami ir muzikiniai klipai užsienio atlikėjams – ne per seniausiai britų elektroninės indie muzikos duetas „Psapp“ pristatė Vilniuje gimusius vaizdus savo kūriniui „Wet Salt“.

„Stop–motion“ animacijos pagalba sukurtą su klipą režisavo reperis ir tekstų kūrėjas Žygimantas „Mesijus“ Kudirka, o meno vadove tapo iliustratorė Asta Ostrovskaja. Per savaitę nufilmuotą medžiagą montavo elektroninės muzikos kūrėjas Pijus Meižis, melomanams pažįstamas Munpauzn pseudonimu. Tai pirmas šios komandos kurtas muzikinis klipas, tačiau talentingi lietuviai įvairiuose projektuose bendradarbiauja nuolat.

„Psapp“ yra geras pavyzdys, kaip vizualus stilius gali papildyti muziką. Rankų darbo klipai paverčia ją kai kuo daugiau nei „dar viena indie grupe“, – darbą su britų muzikantais komentavo Ž. Kudirka. Jis pridėjo, kad vizualinei muzikos išraiškai daug įtakos turėjo patys „Psapp“ nariai – grupės vokalistė yra iliustratorė, tad klipe panaudoti jos piešiniai.

Idėja klipą gaminti Lietuvoje kilo čia gyvenančiam britui Mark Splinter, prisidėjusiam ir prie R. Zabarausko filmo „Streikas“. Jo įkurta kompanija „Mushroom Agency“ tapo „Wet Salt“ prodiuseriais.

„Psapp“ kūrinys „Wet Salt“ įtrauktas į naujausią, jau ketvirtąjį grupės albumą „What Makes Us Glow“. Albumą platina leidybinė kompanija „The State51 Conspiracy“. Susipažinkite patys:


Komentuok:
*Reklama
DNO