Menu
 
 

„FM Belfast“ Vilniuje – viena suknelė ir penkios poros petnešų

2011 10 16  20:17  |  Aktualijos

Islandai pastaruoju metu vis dažniau aplanko Lietuvą. Rugsėjo mėnesį savo magija dalinosi „GusGus“, dabar energijos pliūpsnius žėrė „FM Belfast“. Penktadienį klube „New York“ buvo karšta taip pat kaip ir prie besiveržiančio Islandijos ugnikalnio. Nors pakvėpuoti vienu oru kartu su „FM Belfast“ nesusirinko labai daug žmonių, tie kurie atėjo, tikrai buvo koncentruoti.

„FM Belfast“ Vilniuje

Nuotraukos: SwO magazine/Vita B.

Tautiečiams „Golden Parazyth“ šį kartą ilgai groti neteko – po poros  nuotaiką keliančių kūrinių, visi jau trypčiojo ir laukė. O tada, be jokių nejaukių pauzių, scenoje pasirodė viena suknelė ir penkios poros petnešų. Vyriškų, žinoma. Atmosfera kaipmat tapo jaukesnė ir atrodė, kad susirinko daugiau žmonių. Jokios distancijos tarp atlikėjų ir žiūrovų. Rodos, atėjai į savo draugų muzikantų repeticiją. Koncertas tapo tarsi žaidimas: šokėjėlis (na, tiksliau vienas iš „FM Belfast“ perkusininkų, iš kurio tikrai verta mokytis šokti!) vis prisijungdavo prie žiūrovų tai pašokti kartu, tai atsitūpti ir smarkiai šokti į viršų.

„FM Belfast“ Vilniuje

Buvo įmanoma pamiršti, kad esi koncerte, greičiau kokiam spektaklyje, kuris tave labai įtraukia ir tau vaidenasi, kad stovi ant scenos ir vaidini pats. Žinoma, laiko ribos taip pat dingo. Ne tik žiūrovams, bet ir patiems „FM Belfast“ nariams, kurie prieš dainą „American“ teigė, jog jiems patiems daug smagiau dabar leisti laiką čia su mumis, nei būti Amerikoj. Smagu buvo ir žiūrovams, kurie pradėjo mautis kelnes vos tik prasidėjus pirmiesiems „Underwear“ dainos akordams. Pavyzdį kaip tai daryti parodė patys islandai. Tik nereikia teisti – viskas buvo labai estetiška! Tada ir pasijuto besiveržiančio islandiško ugnikalnio karštis! Ir tada niekas nenorėjo eiti miegoti.

Marvin & Chardonnay (Ft Roscoe Dash & Kayne West)

Verta buvo ateiti ne vien dėl „FM Belfast“ kaip grupės, bet ir dėl kiekvieno grupės nario, kuris yra unikalus. Pavyzdžiui, perkusininkas Björn Kristjánsson, dar kitaip žinomas kaip Borko, yra nepaprastas artistas, kuris 2008 m. išleido solinį albumą „Celebrating Life“. Kitas „FM Belfast“ grupės narys, vokalistas Örvar Þóreyjarson Smárason yra kitos nepaprasto jaukumo suteikiančios islandiškos grupės „múm“ įkūrėjas. Na o ką jau kalbėti apie vienintelę grupės „suknelę“ Lóa Hlín Hjálmtýsdóttir, kuri taip pat groja grupėje „múm“ ir dar daug daugelyje kitų.

Tokie talentingi žmonės sudaro vieną talentingą grupę, kuri yra kaip šiaurės pašvaistė muzikos danguje.

Rankų giraitės:

„FM Belfast“ Vilniuje

„FM Belfast“ Vilniuje

„FM Belfast“ Vilniuje

 


Komentuok:
*Reklama