Menu
 
 

Šokio pusryčiai: Let‘s talk about dance, baby?

2021 07 19  16:38  |  Aktualijos

Šiuolaikinis šokis tai: Savarankiškai šokanti skalbimo mašina. Iškeliu rankas ir taip šoku už laisvę. Tiltas tarp racionalaus ir jausminio būvio. Būdas aiškintis kasdienį absurdą ir ne kasdienius metafizinius reiškinius. Koks tas šiuolaikinis šokis ir kaip jį patiriu? Kaip jį formuoju? Kaip jį suprantu? Koks jis turėtų būti? Ir koks jis yra?

Šokio pusryčiai : Let‘s talk about dance, baby?

Nuotrauka – „Be kompanijos“ archyvo ©

Nepriklausoma šokio organizacija „Be kompanijos“ kviečia šeštadienio popietę praleisti interaktyviuose šokio pusryčiuose ir pabandyti rasti atsakymus, o gal pasėti naujus klausimus, kas visgi yra tas šiuolaikinis šokis. Atviras formatas diktuoja atvirus pokalbius, netikėtą šokio patyrimą bei pažinimą.

„Be kompanijos“ geriau žinoma, kaip Agnietės Lisičkinaitės ir Gretos Grinevičiūtės kūrybinis duetas, šį kartą plečia savo ribas ir į šokio vyksmą pasikvietė menininkus Ingą Galinytę bei Luką Karvelį. I. Galinytė tarpdisciplininio meno kūrėja, savo kūryboje neretai kūną naudojanti kaip vieną iš pagrindinių medijų kūrinio idėjai atskleisti. L. Karvelis jaunosios kartos lietuvių šokio menininkas šiuolaikinį šokį suvokiantis plačiau už kūniško fiziškumo ribų.

Renginys NEMOKAMAS, bet būtina išankstinė registracija (vietų skaičius ribotas) info@bekompanijos.lt


Komentuok:
*Reklama
DNO