Menu
 
 

„Soul Bridge“ kiekvienam suteiks galimybę pasirodyti ant scenos

2017 11 17  14:04  |  M.I.C. Naujienos

Soul Bridge

Nuotraukos – Vytauto Dranginio ©

Puikių koncertų banga Vilniaus gyvos muzikos klube „Tamsta“ nežada nuslūgti. Dar šį rudenį nepamirštamą vakarą surengęs projektas „Soul Bridge“ (UK) grįžta į Lietuvą.  

„Soul Bridge“ į Vilnių atvyksta jau gruodžio 4 dieną, o „Tamstos“ kolektyvas visus jaunus atlikėjus ragina pasinaudoti proga ir pabandyti ant klubo scenos stoti kartu su profesionaliais muzikantais, savo karjeroje talkinusiais tokioms žvaigždėms, kaip Emeli Sande, Lady Gaga, Grace Jones ar Tinie Tempah.

Soul Bridge

Soul Bridge - SwO magazine

Soul Bridge - SwO magazine

„Nepraleisk akimirkos, kai jauti norą užlipti ant scenos ir dainuoti. Susitaikyk su baime ir išdrįsk, nes jei to nepadarysi, visada jausiesi blogai. Nesvarbu, dainuoji daug ar mažai, registruokis ir gerai praleiskime laiką“, – įsilieti į muzikos šventę kviečia „Soul Bridge“ vokalistės Hannah Alberta Khemoh ir Aleysha Caroline Gordon.

Koncertuodami Vilniuje, „Soul Bridge“ užkūrė tikrą vakarėlį: jau nuo pirmos grupės dainos visi it vienas ėmė šokti į taktą ir šėlti. Antra, Jam Session, dalis nustebino itin artima atmosfera – čia nebuvo juntama konkurencija, atlikėjai skleidė šiltas emocijas ir dalinosi muzikine energija. 

Soul Bridge - SwO magazine

Soul Bridge - SwO magazine

Taigi, kiekvienas grupės pasirodymas gerbėjams ir Jam Session dalyvaujatiems atlikėjams tampa netikėtu siurprizu, kadangi jie niekada nežino, kokių spalvingų muzikantų ar scenos partnerių galima sulaukti.

Šis koncertas – neįkainojama patirtis tiek žiūrovams, tiek atlikėjams, kurie gruodžio 4 dieną keisis rolėmis ir įsitrauks į nepaprastą muzikos reiškinį.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO