Menu
 
 

„Exit to the city“: mėnesio išėjimas į miestą

2014 09 18  16:33  |  Aktualijos

…mėnesio, jei ne metų. Ne paslaptis, jog kiekvienas vilniečius pamaloninantis renginys sukelia nedidelį jaudulį – ne dėl to, kad jų visai nebūtų ar kad šie būtų nekokybiški, bet naujos patirtys, ypač susijusios su stiliumi, pramogomis ir mados estetika, kas kartą priverčia nekantrauti. Ką gi šiemet atrasime naujo? Naują kirpėją, naują vizažistę ar įkvepiantį makiažą, ką tik mokslus pabaigusį ir beprotiškai talentingą dizainerį, naują manekenę, kurią įsimylės jūsų kaimynas, palydėjęs į renginį? Ech. Kaip ten bebūtų, artimiausias griausmingas išėjimas į miestą nusimato jau kitą ketvirtadienį, rugsėjo 25-ąją dieną menų fabrike „Loftas“. Renginys taip ir vadinasi – „Exit to the city“, arba stilistinių idėjų šou.

Exit to the city

Organizatorių nuotraukos.

Jame dalyvaus visa aibė kūrybingų asmenybių, pasitiksiančių inovatyviais mados performansais, kuriems palydinčius magiškus erdvinius efektus ir videoprojekcijas kurs video menininkai (interviu su jais – jau kitą antradienį swo.lt portale!). Beje, su tokiu projektoriumi, koks naudojamas kurti vaizdams ant didžiulių pastatų sienų!

Exit to the city

Video projekcijomis rūpinasi Martynas Grašys ir Martynas Rudzinskas.

Pagrindinės pasirodančios komandos renginyje bus penkios, o desertui savo pasirodymą pademonstruos ir „A-Twins“ komanda, organizuojanti visą renginį. Raimondas Pasternackis, žinomas iš „Woxx Barbers“, mums jau seniai tapęs miesto vyro stiliaus sinonimu – džentelmenai su kostiumais ir išpuoselėtomis barzdomis iš jo įvaizdinių reklamų internete nepaliauja sklandyti, nesvarbu, koks sezonas bebūtų. Ši komanda pristatys kolekciją „Technical Plasticity“. Urbanistikai ir didmiesčio ritmui meilę dedikuoja ir „Grožiopajėgos.lt“ komanda su Deimante Dubinaite priešakyje: „City Lights“ vieniems primena Čarlio Čaplino filmus, kitiems – šiuolaikinių dangoraižių papėdėje vykstančias miesto dramas, o ką norėjo pasakyti autorė šiuo pavadinimu, išvysime patys jau netrukus. Dirbtinumo bei plastiko interpretacijos nesvetimos ir „My Studio“ komandai, kuri su Mikhailu Kodesnikovu priešakyje atskleis savąsias „Plastic Reflections“ vizijas. Įtariame, kad Inga Rimkevičienė pažers moteriško rafinuotumo – komanda „Jos Kaprizai“ parodys, kaip atrodo tikros divos kolekcijoje „Urban Legends“. Na, o šiek tiek maištingumo į bendrą nuotaiką įpūs Dalia Ramelytė, atstovaujanti „Andre Team“ – „Underground Shock“ žada neprognozuojamą gaivą ir akį kaustančius vaizdus.

Exit to the city

„Woxx Barbers“.

Exit to the city

Eskizai ir idėjų lenta Ingos Rimkevičienės kolekcijai.

Eskizai ir idėjų lenta Ingos Rimkevičienės kolekcijai.

Eskizai ir idėjų lenta Ingos Rimkevičienės kolekcijai.

„A-Twins“ komandos kūryba: „Archaic Gardens“.

„A-Twins“ komandos kūryba: „Archaic Gardens“.

Pasiruošimo „Underground Schock“ akimirkos.

Pasiruošimo „Underground Schock“ akimirkos.

Koks gi menų fabrikas, bususi muzikos aparatūros gamykla, be muzikos? Viso vakaro metu „Lofte“ įsikurs du didžėjai – Rembo bei Zinkus.

Daugiau informacijos ir visos nuotraukos – „Exit to the city“ portale bei gerbėjų svetainėje:

https://www.facebook.com/exittothecity

http://www.exittothecity.lt

 

Ir paskutinė, kone skaniausia naujiena! SwO.lt dovanoja pakvietimą tau ir tavo draugui. Taisyklės labai paprastos:

1. Keliauk į mūsų facebook puslapyje paskelbtą konkursą, paspaudęs šią nuorodą: https://www.facebook.com/SwO.magazine.LT/photos/a.240816025986111.57964.226308920770155/750539288347113/?type=1&relevant_count=1.

2. Komentare po nuotrauka parašyk savo draugą ar draugę, kurį vestumeisi į miestą ir nepamiršk pranešti, kodėl.

3. Renginio organizatoriai patys peržiūrės komentarus ir išrinks originaliausią kvietimą į miestą.

4. Nugalėtojus skelbsime šiame įraše (apačioje) bei SwO facebook puslapyje rugsėjo 19 d. po 17:00.


Komentuok:
*Reklama
DNO