Menu
 
 

Stilistė Alina: gyveni su savimi ir pats save stebini

2013 08 29  14:30  |  Aktualijos

Stilistė Alina

Kolekcijos „Miesto Vibracijos“ nuotraukų autorė Gintarė Bogucevičiūtė.

Alina, tik šiais metais baigusi studijas, jau gali pasigirti spėjusi pusmečiui stiliaus mokslus Lietuvoje iškeisti į tekstilės ir drabužių pramonės valdymo studijas Švedijoje bei praktika Danijoje. O kalbindama šią vietoj nenustygstančią, visuomet besišypsančią, garsiai besijuokiančią merginą ir pati nejučia užsikrečiu pašėlusiu džiugesiu.

 

Labas, Alina, papasakok trumpai apie save.

Sveika! Papasakoti apie save man visada atrodo labai sudėtinga užduotis. Gyveni su savimi ir vis pats save stebini. Bet jeigu kalbėčiau visiems suprantamais žodžiais, esu neseniai mados dizaino studijas baigusi stilistė.

Kur dabar matai save, baigusi tokią specialybę?

Aš visada save įsivaizdavau kaip kompanijos dalį, kaip kūrybinės grupės segmentą, atsakantį už savo sritį, nesvarbu, ar tai būtų reklamos filmavimas, fotosesija ar kolekcijų kūrimas įmonėje.

Stilistė Alina

Kas tave įkvepia? Kaip iš didelės daiktų visumos sulipdai konkretų ir apibrėžtą stilių?

Visada atsižvelgiu į kliento norus, įdėdama dalelę savęs. Kruopščiai bandau suprasti užsakovus ir jų poreikius, o tada ir prasideda didysis mąstymas – kaip, kas ir kam tiktų. Siekiu išvystyti geriausią variantą, tinkantį klientui ir man, atsižvelgdama ir į tendencijas. Pavyzdžiui, dabar darbuojuosi prie naujo projekto – kuriu kolekciją jauniems asmenims, kurie dar nenori įšokti į oficialią aprangą, bet siekia išlaikyti balansą tarp stiliaus, oficialumo ir jaunatviškumo. Tai yra išties įdomus darbas, kurio rezultato laukti turėčiau ne tik aš, bet ir Jūs (šypsosi, – aut. past.).

Koks elementas tavo aprangoje yra būtinas? Ar turi kokį išskirtinį, mėgstamą aksesuarą, drabužį ar kitą atpažinimo ženklą?

Stengiuosi labai neprisirišti prie vieno daikto, vadovaujuosi tuo, kad nieko nėra amžino ir tam mėgstamam daikčiukui gali bet kas nutikti. Dėl to myliu visus savo daiktus ir džiaugiuosi juos derindama tarpusavyje, kiekvieną kartą vis kitaip.

Kur galima tave pamatyti ir pakalbinti ?

Man galima parašyti laišką ir susitarti dėl susitikimo ir pokalbio vietos. O šiaip visada atsiliepsiu ar pamojuosiu, jei pamatysite mane gatvėje!

Ačiū Alinai už atsakymus!

Stilistė Alina

Stilistė Alina

Stilistė Alina


Komentuok:
*Reklama
DNO