Menu
 
 

Keisčiausi grožio patarimai: ar tai tikrai veikia?

2013 08 29  18:19  |  Aktualijos

Keisčiausi grožio patarimai

Nuotrauka: pinterest.com

Naujas sezonas, nauji mokslo metai, naujas mėnuo … Trys simbolinės pradžios, kurios gali tapti atspirties tašku naujiems grožio įpročiams.

Taip, mes visos žinome, kad miegoti nenusivalius makiažo per didelė prabanga. Taip, mes žinome, kad odai niekad nebūna per daug drėkinimo, o pudra turi idealiai atitikti veido odos spalvą, bet… Maži grožio triukai, įpročiai ir pokyčiai neretai padeda labiau, nei ypatingos, išreklamuotos priemonės. Tiesa, patarimai kartais būna labai keisti:

Miegok su pirštinėmis.

Kelis kartus per savaitę rankas reikia įtrinti pasirinktu aliejumi ir miegant mūvėti medvilnines pirštines. Tai nelabai patogu, bet garantuoja stipresnius nagus ir aksominę rankų odą.

Keisčiausi grožio patarimai

Nuotrauka: amorfati22.com

Pasigamink „šampūninį omletą“.

Žalią kiaušinį reikia sumaišyti su nedideliu kiekiu šampūno. Šiuo „reikalu“ ištepti plaukus  ir palaikius 5 minutes išskalauti. Rezultatas – švelnesni plaukai, praturtinti proteinais.

Pamiršk kokteilių gėrimą per šiaudelį.

Šis procesas (kaip ir rūkymas) skatina raukšlelių susidarymą aplink lūpas.

Stovėk ant galvos.

Šis pratimas gražina veidui sveiką raudonį ir efektyviau prisotina odos ląsteles deguonimi.

Keisčiausi grožio patarimai

Nuotrauka: pinterest.com

Drėkinamąjį kremą tepk ant plaukų.

Nedidelį kiekį kremo reikia ištrinti tarp delnų ir patepti ant pasišiaušusių plaukų. Nuo svorio plaukai priglus.

Nemanau, kad reikia miegoti su pirštinėmis, o rytą pradėti nuo stovėjimo ant galvos, kad taptum dar gražesnė. Didžiausią naudą mūsų grožiui suteikia reguliarumas, o tik tai, ką darome su protu, nuosekliai ir atkakliai, padeda pasiekti tikslų. Smagių grožio procedūrų!


Komentuok:
*Reklama
DNO