Menu
 
 

„Superkoloritas“ kviečia į romantinę kelionę

2024 02 14  16:23  |  M.I.C. Naujienos

„Superkoloritas“ kviečia į romantinę kelionę

Kadrai iš klipo „Patinki“ ©

Naujosios elektrinės estrados duetas „Superkoloritas“ šiandien nusiteikę romantiškai. Išleisdami naują dainą ir vaizdo klipą „Patinki“ atlikėjai kviečia į šiltą pasimatymą koncerte MO muziejuje, lygiai už mėnesio, kovo 14-ąją. 

Pasak atlikėjų, „Patinki“ yra kupina romantiško drovumo ir nerangaus pirmosios pažinties jaudulio. „Manau ši daina puikiai dera romantinės komedijos žanrui. Kai klausausi „Patinki“, man darosi taip miela, kad net išraudonuoju, o kartais taip žavu ir paprasta, kad išrieda ašarėlė. Labai džiaugiuosi, jog ši daina atėjo į mūsų duetą“, – sako vienas iš dueto narių Adomas Koreniukas.

„Tai – ne amžinos meilės, o pirmos pažinties daina. „Patinki“ bandėme pagauti tą milisekundę, kai viskas tik prasideda, kai dar truputį nedrąsu, bet labai smalsu“, – sako grupės gitaristė ir vokalistė Giedrė Nalivaikaitė.

Tam, pasak atlikėjos, teko nuvalyti dulkes nuo giliausių širdies lentynėlių, prisiminti istorijas iš praeities, pakeliauti laiku ir smagiai pasijuokti iš mielą jaudulį keliančių situacijų.

 

„Superkoloritas“ kviečia į romantinę kelionę

„Superkoloritas“ kviečia į romantinę kelionę

„Superkoloritas“ kviečia į romantinę kelionę

 

„Kodėl būtent vasario 14-oji? Tiesą sakant, man ši diena asocijuojasi su pirmu bučiniu mokykloje. Tikiu, jog daina „Patinki“ ir studentui, ir senjorui primins jaunos meilės jaudulį ir sužadins gražius, šviesius jausmus“, – sako Adomas.

Kaip pasakoja „Superkolorito“ nariai, daina gimė jiems besiklausant havajietiškos gitaros įrašų. Iš čia kilo švilpavimo motyvas, prie kurio vis grįždami muzikantai parašė ir visą kūrinį. „Kaip dažnai „Superkoloritui“ pasitaiko, būtent prie jūros atėjo idėja dainos istoriją susukti apie pirmąjį pasimatymą“, – prisimena jie.

„Patinki“ klausytojams nuo šiandien pasiekiama ne tik visose skaitmeninėse muzikos klausymo platformose, bet ir dainą lydinčiame vaizdo klipe. Šį grupė sukūrė kartu su režisiere Auguste Gerikaite.

„Superkoloritas“ kviečia į romantinę kelionę

Nuotrauka – Lauros Jaraminaitės ©

 

Simboliška, jog klipas buvo nufilmuotas LRT studijoje. Būtent kadrai iš senųjų televizijų transliacijų ir tapo pagrindine jų inspiracija.

„Klipo filmavimui su Giedre sudėliojome paprastą ir mielą choreografiją. Įdomu pastebėti, jog ji visa sukasi aplink mikrofoną, per kurį įrašinėjome balsus. Kai dainuodavome abu, visuomet reikėjo būti vienas priešais kitą, kad įsirašytų mūsų vokalai“, ­– pasakoja Adomas.

Praėjusiais metais surengę pasirodymus užsienio publikai festivalyje MENT Slovėnijoje, „Fusion Festival“ Vokietijoje bei „Fira B!“ Maljorkoje, su vaizdo klipu aplankę „Riga Film Festival“ bei rudenį išleidę pirmąją vinilinę plokštelę, „Superkolorito“ nariai toliau tęsia muzikines keliones.  

Pavasarį duetas atstovaus Lietuvą tarptautiniame muzikos festivalyje „Tallin Music Week“, tačiau prieš tai rengia pasimatymą gerbėjams Vilniuje. Koncertas MO muziejuje vyks kovo 14 d., ketvirtadienį, 19 valandą.

„Superkoloritas“ kviečia į romantinę kelionę


Komentuok:
*Reklama