Menu
 
 

Susipažinkite – duetas „Hiu“ ir daina „Cold Water“

2020 12 31  21:35  |  M.I.C. Naujienos

Susipažinkite – duetas „Hiu“ ir daina „Cold Water“

Nuotraukos – Hiu asmeninio archyvo ©

Nors visos 2020-ųjų apžvalgos ir geriausiųjų dainų bei albumų grojaraščiai jau sudaryti, vis dėlto paskutinę metų dieną, prieš ramų naujųjų metų sutikimą duetas „Hiu“ nori pasidalinti savo naujausiu kūriniu „Cold Water“ ir jam skirtu debiutiniu vaizdo klipu.

Į lietuvišką muzikos sceną šiandien žengia naujas muzikinis ir kūrybinis duetas „Hiu“. Nors akylesni lietuviškos muzikos mylėtojai „Hiu“ vardą ir kūrinius galėjo pastebėti jau praeitais metais, kai duetas debiutavo su singlais „Memories“ ir „The Kid“, pastarąjį buvo galima išgirsti LRT Opus radijo eteryje.

„Hiu“ – tai kūrybinis duetas sukurtas Elzės Grigonytės (vokalas) ir Modestos Žemgulytės (elektrinė gitara). Abi merginos – grafikos dizainerės, kūrybinio projekto „Hiu“ meninius sprendimus vykdančios pačios – nuo dainų viršelių iki vaizdo klipų įgyvendinimo.

Jeigu pirmieji „Hiu“ įrašai buvo labiau eksperimentiniai savęs ir savo garso ieškojimai, tai su „Cold Water“ duetas žengia tvirtesnį žingsnį savo kūrybos kelyje. Dainos autorė Elzė viliasi, kad žmogus, kūrinį perleidęs per savo patirtis gebės su juo rasti asmeninį santykį. O jai pačiai šis kūrinys gimė iš klausimų: „Ar gali atgyti tas, kuris be gyvybės? Kas įpučia gyvybės sausiems kaulams?“.

Susipažinkite – duetas „Hiu“ ir daina „Cold Water“

„Cold Water“ muzikinis klipas sukurtas bendradarbiaujant su klipe matoma šokėja – Dominyka Markevičiūte, kuri įprasmino dainą judesiu. „Mums pačioms netikėtumas yra smagu, tad norėjosi įtraukti kitus žmones ir užfiksuoti, kaip jie mato mūsų dainą.“ – sako Elzė. „Išvažiavome į mano gimtosios apylinkės miškus ir ten praleidome karštą vasaros dieną.“ Klipo filmavimo metu už kameros stovėjusi Modesta, sako, kad „dainoje atsispindi kūno trapumo ir laikinumo idėja. Tai ir norėta įprasminti klipo gale „subyrančiu“ Dominykos šokiu, paliekant vietos klausytojų ir žiūrovų interpretacijai“.

„Cold Water“ – tai pirmasis kūrinys iš dabar ruošiamo debiutinio „EP“, kuris pasirodys ateinančių metų gegužės mėnesį.


Komentuok:
*Reklama