Menu
 
 

Naujas „Black Water“ albumas

2016 06 06  17:05  |  M.I.C. Naujienos

Black Water - SwO magazine

Nuotrauka: Rytis Šeškaitis

Elektroninės muzikos duetas „Black Water“ vasarą sutinka skambiomis naujienomis – birželio 17 d. pasirodys debiutinis jų muzikos albumas „Night Shift“. Oficialus albumo pristatymas įvyks Kultūros nakties metu, Vilniaus Geležinkelio stoties 1-ajame perone įsikūrusiame bare „Peronas“, migruojančių audiovizualinių renginių serijos „Go Gaga 2016“ vakarėlyje.

Pernai pristatę mini albumą (EP) „Let’s Pretend“ ir asmeniškai pakviesti groti „Tallinn Music Week“ scenoje, tik gyvai grojantys „Black Water“ nariai Mantas Ažondenis ir Vaidotas Mikulka šiemet atostogų dar neturėjo. Dienas leidžiantys oficialiuose darbuose, naktis vilniečiai skiria muzikos kūrybai.

„Muzika mums nėra darbas – tai malonumas, tačiau muzikos kūrybai ir grojimams skiriamas naktis mes juokais vadiname naktinėmis pamainomis. Todėl ieškodami pavadinimo debiutiniam albumui ilgai nesvarstėme – taip jį ir pavadinome“, – pristatydamas „Night Shift“ albumą pasakojo vienas „Black Water“ narių M. Ažondenis.

Night Shift - SwO magazine

Martyno Pavilonio iliustracija

Naujajame albume klausytojai ras ne tik grupei būdingų klampių ir tamsių elektronikos, minimal, techno ir house skambesių, bet ir, vaikinų teigimu, jiems patiems neįprastai šviesų ir melancholišką kūrinį „Saddest Day“. Jį galima išgirsti čia.

Mistišką ir „Black Water“ kūrybą charakterizuojantį „Night Shift“ albumo viršelį vilniečiams sukūrė menininkas Martynas Pavilonis, šiemet įtrauktas į kultinio „Lürzer’s Archive“ albumo 200 geriausių pasaulio iliustratorių sąrašą.


Komentuok:
*Reklama