Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2017 10 30  17:38  |  Aktualijos

Tas šaltis varo iš proto, o dar grįžus iš saulėtų atostogų… SwO rekomendacijos šį kartą apsivyniojusios šilčiausiais mezginiais patars kaip sušildyti ne tik kūną, bet ir sielą!

„Zefyras“

Šaltuoju laikotarpiu labiausiai trūksta šilumos ir spalvų. Jų trūkumą geriausiai kompensuos „Zefyras“ – šiltos stilingos pirštinės, dvipusiai paltai, ryškiaspalviai kailiniai… ir ne tik moterims!

Zefyras

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

„T-Knit“

Nuo galvos iki kojų rankų darbo mezginiuose – bent tada TIKRAI nebesušalsime! „T-Knit“ pasirūpins tavo šiluma visą žiemą.

T-Knit

„MONI Knitting“

Žinote tik „geros“ akies mezgimą? „MONI Knitting“ supažindins kokių „akių“, formų, raštų ir stilių gali būti mezginiai.

MONI Knitting

„FLOW Clothing“

Vilna, alpaka, akrilas susimezga į gražų ir, svarbiausia, šiltą stilių! „FLOW Clothing” žino kaip stilingai sušildyti klientes.

FLOW Clothing

„Flowers & Lovers“

O jei šalta širdyje ir kankina nostalgiški vasaros prisiminimai – geriausiai sielą sušildys daili gėlių puokštė iš „Flowers & Lovers”.

Flowers & Lovers

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

DNO Records