Menu
 
 

„Fur Europe“ – apie mados favoritą – kailį

2017 10 26  17:53  |  Aktualijos

POLOGEORGIS

Nuotraukos – wearefur.com, ir mados namų archyvai © Kailiniai – POLOGEORGIS

Kasmetinė mados mugė „Baltic Fashion and Textile“ suteikia galimybę dizaineriams ir audinių gamintojams užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius. Šiais metais tarp gausybės dalyvių sutikome ir iš Belgijos atvykusią Europos kailininkystės sektorių vienijančios organizacijos „Fur Europe“ atstovę Mette Lykke Nielsen.

Net kelis sezonus iš eilės kailis išlieka sparčiai besikeičiančių tendencijų sąrašuose. Ar vasara, ar žiema – norintys atrodyti madingai neatsisako net smulkiausių kailio akcentų. Tai, kad iš kailio pagaminti drabužiai seniai nebėra siejami vien tik su komforto, elegancijos, bet ir apsaugos nuo šalčio funkcijomis, patvirtina ir M. L. Nielsen. Moteris teigia, kad pastarieji akcentai išliks aktualūs ir ateinantį 2018 m. pavasario-vasaros sezoną, o dažytu kailiu dekoruotos basutės nieko nebestebins.

Giambattista Valli - SwOm magazine

Nuotraukos – Yannis Vlamos © Giambattista Valli

Simone Rocha - SwOm magazine

Nuotraukos – Kim Weston Arnold © Simone Rocha

Fur Europe

Modelis kairėje: suknelė – Enzo Costa, diržas – Saint Laurent, kailiniai – Osman. Modelis dešinėje: kailiniai – Liska, sijonas ir liemenukas – Cruz Bueno, auskarai – Gucci.

„Fur Europe“ lapkričio mėnesį pristatysiantys naujausią šaltojo sezono kampaniją bendradarbiauja tiek su tolimosios Azijos, tiek su Europos šalimis, tarp kurių – Lietuva. Pasak M. L. Nielsen, apžvelgiant Milano, Paryžiaus, Niujorko ir Londono mados savaičių renginius, kailio naudojimas tiek moteriškų, tiek vyriškų drabužių kolekcijose išaugo. Tiesa, kalbant apie vyrų madą, čia madingomis išlieka subtilios kailio detalės.

Kaip pastebi organizacijos „Fur Europe“ atstovė, amžiaus riba, žyminti kailinių dėvėjimo tinkamumą, tampa nebeaktualia. Mitas, kad tokie drabužiai tinka tik garbaus amžiaus žmonėms, šių dienų kontekste yra paneigiamas jaunosios kartos, kuri trokšdama atrodyti stilingai ir išskirtinai renkasi kailį.

Fur Europe

Suknelė – Enzo Costa, liemenė – Fendi, diržas – Saint Laurent.

Erdem

Nuotraukos – Luca Tombolini © Erdem

Dries Van Noten - SwO magazine

Nuotraukos – Kim Weston Arnold © Dries Van Noten

Kailio apdirbimas pasitelkiant naujausias technologijas šiuo metu tampa ir modernumo sinonimu. Tarpusavyje jungiami skirtingo ilgio, atspalvio ar faktūros kailiai: nuo visiškai trumpo, primenančio pjautinio pūko audinį – pliušą, iki ilgo, plunksnelėmis krentančio sidabrinės lapės kailio, kuris dailiai plazda jums einant.

Givenchy

Givenchy

Atsižvelgiant į paskutines šaltojo sezono tendencijas, natūralaus kailio atspalvius vis labiau išstumia ryškiaspalviai sintetiniai. Ruonio, lapės ar audinės kailis dažomas ir citrinų geltonumo, rožine, jūros mėlynumo, akinančia balta bei kitomis spalvomis. Audinys yra apdirbamas taip, kad būtų išgaunami įvairūs raštai ir printai. Anot M. L. Nielsen, kailis yra ilgaamžiškumo ir tvarumo simbolis, kuris vis labiau įsivyrauja gatvės madoje ir netgi tampa recycling (liet. perdirbimo) principu kuriančių dizainerių įrankiu.

Yeezy - SwO magazine

Yeezy

Fur Europe

Nuotrauka – wearefur.com ©

Gareth Pugh - SwO magazine

Nuotraukos – Yannis Vlamos © Gareth Pugh

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records