Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2017 11 20  18:18  |  Aktualijos

Netuščiažodžiausime – akys raibsta, visko norime pačios! O nuo kurios rekomendacijos suplazdėjo drugeliai tavo pilve?

„aka jewellery“ ARIE karūna

Jau visai greit tavęs laukia tikras švenčių maratonas. Iškart kyla klausimas: „Kaip pasipuošti šiais metais?“ Ogi, niekada nevėlu tapti princese!  Aišku nebe Pelene ar Snieguole, o stilinga karalaite iš Niujorko, pasipuošusią aka jewellery „ARIE“ karūna.

„aka jewellery“ ARIE karūna

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

„Colours of connection“

Surask savo spalvas! Tegul jos atspindi tavo nuotaiką, jausmus bei aplinką. Minimalistiniai ir modernūs keramikiniai „Colours of connection“ papuošalai – sena mano svajonė.

Colours of connection

„Meirit“

Svajonės dažnai išsipildo! Ramintos Rainytės svajonė buvo perkelti savo piešinius į dinamišką kasdienybę, o dabar dažna Vilniaus dama puošiasi šios menininkės išpieštais batais arba apykaklėmis! Prisijungsi prie jų?

Meirit

„TAPI-TAPI“

Norėtum, kad tavo mėgstamiausi bateliai kas dieną transformuotųsi į dar stilingesnius bei derėtų prie skirtingų „outfitų“? „TAPI-TAPI“ rado sprendimą šiai problemai – rankų darbo batų aksesuarai! Kurie pirmieji krito į akį?

TAPI-TAPI

„emillion“

Lietuvoje pagaminti batai – retenybė! „emillion” – vieni iš lietuviškų brangakmenių, kuriuos reikia branginti. Čia savo skonio avalynę ras ir meniškos damos, ir madai pardavusios sielą asmenybės.

emillion 2017

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO Records