Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2017 11 20  18:18  |  Aktualijos

Netuščiažodžiausime – akys raibsta, visko norime pačios! O nuo kurios rekomendacijos suplazdėjo drugeliai tavo pilve?

„aka jewellery“ ARIE karūna

Jau visai greit tavęs laukia tikras švenčių maratonas. Iškart kyla klausimas: „Kaip pasipuošti šiais metais?“ Ogi, niekada nevėlu tapti princese!  Aišku nebe Pelene ar Snieguole, o stilinga karalaite iš Niujorko, pasipuošusią aka jewellery „ARIE“ karūna.

„aka jewellery“ ARIE karūna

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

„Colours of connection“

Surask savo spalvas! Tegul jos atspindi tavo nuotaiką, jausmus bei aplinką. Minimalistiniai ir modernūs keramikiniai „Colours of connection“ papuošalai – sena mano svajonė.

Colours of connection

„Meirit“

Svajonės dažnai išsipildo! Ramintos Rainytės svajonė buvo perkelti savo piešinius į dinamišką kasdienybę, o dabar dažna Vilniaus dama puošiasi šios menininkės išpieštais batais arba apykaklėmis! Prisijungsi prie jų?

Meirit

„TAPI-TAPI“

Norėtum, kad tavo mėgstamiausi bateliai kas dieną transformuotųsi į dar stilingesnius bei derėtų prie skirtingų „outfitų“? „TAPI-TAPI“ rado sprendimą šiai problemai – rankų darbo batų aksesuarai! Kurie pirmieji krito į akį?

TAPI-TAPI

„emillion“

Lietuvoje pagaminti batai – retenybė! „emillion” – vieni iš lietuviškų brangakmenių, kuriuos reikia branginti. Čia savo skonio avalynę ras ir meniškos damos, ir madai pardavusios sielą asmenybės.

emillion 2017

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO