Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 05 27  14:30  |  Aktualijos

Net spurdame, kaip laukiame pirmojo didelio festivalio, kuris atidarys vasaros vakarėlių sezoną. Laukiame labiau nei trijų perkūnijų, leidžiančių maudytis!

Festivaliuose reikia išsiskirti, o kai apie tai galvoja trys tūkstančiai žmonių, darosi dar sudėtingiau… Šį kartą siūlome pačias ryškiausias rekomendacijas, kurių dar niekas neišbandė!

Kas toliau?

Pirmasis festivalis įtemtoje darbotvarkėje – ,,Loftas Fest”, o jam reikia ruoštis atsakingai: juk sulauksime ir blogerių, ir islandų grupių, ir – garantuojame – ten susirinks pusė stilingos Lietuvos!

Laukiamiausias mados mylėtojų svečias – Yvan Rodic, besislepiantis po The FaceHunter slapyvardžiu. Rengiamės ryškiai ir bėgame į ,,Loftas Fest” vyksiantį seminarą ,,What’s next?”, kuriame keliautojas/fotografas/rašytojas pristatys jam įstrigusias naujausias mados tendencijas ir asmeninį fotoalbumą.

https://www.facebook.com/loftasvilnius?ref=ts&fref=ts

Laukiamiausias mados mylėtojų svečias

Nuotrauka: www.facebook.com/55Junior?fref=ts

Spalvota prabanga

Londone įsikūręs prekinis ženklas Jolita Jewelry stebina koloritu, fantazija ir prabanga. Dizaineris, kurį vertą žinoti: Algis Abromaitis. Būtent jis slepiasi už kūrybos vairo! Spalvoti kristaliukai derinami su pereinančių spalvų pyne, o šis derinys derės prie visko!.. Ne viena įžymi londonietė jau pasipuošė šiais vėriniais!

http://www.jolitajewellery.com

https://www.facebook.com/jolitajewellery

Jolita Jewellery

Nuotrauka: jolitajewellery.com

Jolita Jewellery

Jolita Jewellery

,,Saldaininės” rankinės

Ne taip lengva atsispirti FURLA Candy kolekcijos rankinėms. Nedidukės, peršviečiamos ar matinės, puoštos krokodilo oda ar blizgios… O tiek daug spalvų jokioje kitoje vasaros kolekcijoje net su žiburiu nerasite. O jei dar pasakysime, jog jų galite ieškoti ir HEROS parduotuvėse?

https://www.facebook.com/heros.lt?fref=ts

http://www.heros.lt/lt

FURLA Candy

Nuotraukos: www.facebook.com/heros.lt?fref=ts

FURLA Candy

Ritmingi užkulisiai

Ar jau vartėte spalvotąjį SwO Street numerį? Ar viršelio fotosesija Jūsų mintis nunešė į… džiungles? Siūlome peržiūrėti fotosesijos užkulisius ir pradėti kurti scenarijus, ką gali atnešti šios vasaros nuotykiai…

SwO Street Nr.8 užkulisiai

Nuotrauka: © SwO street

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama